bugün

(bkz: lost çok bozdu)
Bir dahi dizisi olarak Kurtlar Vadisi . 10 senede 100 kere vurulan adam ölmüyor , millette agizi acik izliyor . Sonra lost beyinsiz dizisi öylemi .Bir türk senaryosu söyleyin böyle ince detaylar düsünmülmüs ?
efendim diziler ikiye ayrılır lost' un öncesi ve sonrası mamafih dizinin yapımcılarıda hayranlarını final bölümünde ortadan ikiye ayırmışlardır. şimdi ben ne desem yalan olur.

akp' li bir kardeşimizin konuyu bir laikçi dizisi olarak lost şeklinde kaşımaması temennisiyle.
bunu 5 sene önce söyleseydin kesin küfür ederdim ama şimdi:
(bkz: adam haklı beyler)
(bkz: lost highwayi anlamak)
sonun acayip biteceği başından belli olan dizidir. o izlemek istiyorsa sen neden izlemek zorunda olasındır? 3 sezon izleyip bıraktığım* hastalıklı dizidir. konu sıkıştıça birilerinin birileriyle kardeş olduğu ortaya çıkar.
insanların neden böyle psikopat gibi izlediğini anlayamadığım dizidir. beyni kemiren fakat buna rağmen insanların bırakmaya yanaşmadığı dizidir.
genellikle birbirlerinden her gördüğünü yapan, yapmadığı zaman kendini geri kalmış hisseden, kafası genel olarak sınırlı konulara basan beyinsizlerin sevdiği dizi olan lost dizisinin izleyici tanımı.

o starbucks'a gitmiş ben de gideyim, o şu elbiseyi almış ben daha iyisini alayım, o lost izliyormuş ben de izlemeliyim, dolabımdan nutella eksik olmasın amen diyebilen insanlar işte.

bu dizinin facebook'ta hayran sayfasına baktım. bütün sayfaları grupları toplasan 4 5 milyon hayranı var. bu hayranların yarısı türkiye'den, geri kalan yarısı da amerika ve amerika tarzı memleketlerden. emperyalist ve kapitalist düzenin köpeği olmuş insanların dizisidir kısaca lost.

final bölümü için ne dediler;
--spoiler--
ayy nasıl öle biteeeeeeerrrr allaaa balaaanızı virsinnnn allaaa sizi khrtsinnnn, 6 yıl izldikkkk bzzz beee onuuuuu 6 ylllllll. bşamııı gtiii şmdiiii hrşeeeyyy :((((
--spoiler--