bugün

Bebek benimse yapacak bisi yok

Once ben ölücem sonra oğlum/kızım .

Hayat niye böyle boktan la
kendimi bu dünya için faydasız hissettiğimiz zamanlarda bir çocuk için ölümü göze almanın iyi bir şey olduğuna inanıyorum.
Öncelikle silah bulunan bir ortamda bebeğin ne işi var? annesi babası nerede? Niye ilimizden birinin ölmesi gerekiyor? Bende silah var mı? Bunları bir kenara bırakırsak, hiç tanımadığım bir bebekse ve tek yapabileceğim soruya cevap vermekse, bana sık derim. Ben ömrümün sonuna kadar bir bebeğin ölüm kararını vermiş biri olarak yaşayamam.
Bebek yegenim icin olebilirim.
Elinde keleş olan Bi insanın sözüne güvenilmez zaten, her halükarda ikimizde öleceğiz o yüzden önce Bebek derim sonra Bi çaresini düşünürüm.
Bebek benimse bebeği öldür derim. Çünkü bu kadar sapık birisi sanırım en iyi ihtimalle ikimizi de öldürecektir. Bari bebeğime daha kötü şeyler yapmadığından emin olayım diye bebeği öldür derdim.

Eğer bebek benim değilse de sikerler böyle hayatı diyip boğuşurken ölürdüm muhtemelen.

Yalnız tek kurşun iki can olaymış daha seksi bir hikaye olurmuş. Yakıştı mı güzel kardeşim sana ?
Abi ben sadece ailem, en yakin iki uc dostum veya kedim icin olurum malesef tanimadigim bir bebek beni cok ilgilendirmez, bende bebektim, yaş o kadar onemli mi yani, biz hala annemizin bebegiyiz.