bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  kızların anında aşık olabileceği erkektir. şöyle ki ; bir bebeği derken yani bir arkadaşının,akrabanın, komşunun çocuğunu kucağına alıp seven bekar yakışıklı bir erkekten söz ediyorum. evli olup kendi çocuğunu sevenden değil. nitekim bir arkadaşımın başına gelmiştir bu olay .
  "2 dakikalığına çocuğu kucağıma alıp sevdim . ortamdaki çıtır kızların bir anda ideal koca adayı olmuşum". demiştir , gülümsetmiştir kendisi.
  6 ... umutsuz mutlu adam
 2. 2.
  biraz sonra kucağındaki bebeğin kusmasıyla yerle bir olan karizmayı, siddin sene düzeltemeyecek erkek.
  -1 ... anne bokumda boncuk var
 3. 3.
  elinde salladığı çocuğun babası olma olasılığı yüksektir.
  1 ... rapcimusti
 4. 4.
  biz kızların pek bir hoşuna gidecek erkek tipidir.
  1 -3 ... difficultt
 5. 5.
  dünyanın en şirin varlığının, kollarında olduğunun bilincinde olan erkektir. civarda bir kız varsa "bana da yap lan bundan!" diye yalvarabilir.

  kimse aşık olmaz. *
  1 ... der meister
 6. 6.
  hele bebek birkaç aylıksa öyle hareketsiz ve masum durur ki bir anda insan farklı bir boyuta geçer. lan istersem ben de bundan yapabilirim diye de düşünürüm. yani yapılmasına katkıda bulunurum.
  2 ... pis cocuk
 7. 7.
  amerikan başkanı olmaya aday erkektir.

  (bkz: abd de seçim propogandası olarak bebekleri öpmek)
  ... pointdorgue
 8. 8.
  (bkz: bir erkeğin en masum olduğu an)
  1 ... elma kurdu
 9. 9.
  etrafında kadın yoksa oldukça sevecen ve duygulu bir erkektir, eğer yanında bir bayan varsa biraz sevecen, biraz duygulu çokça da arzulu bir erkektir ..
  ... openureyess
 10. 10.
  yapılması her an olası gayet insani bir harekettir. erkek yada bayan olmakla çok alakası yoktur. başlığı -kendi çocuğu olmadan bebeğin altını değiştiren erkek- olarak aksetse belki taşlar yerine oturur
  2 ... wastrel