bugün

Sacmadir. Sorun soyleriz mk. Kasmayin o kadar.
ayakkabı numarasını sorun 2 ile çarpın.

yaşını öğrenmek içinse bulduğunuz kiloyu 2 ye bölün.

diğer ölçüler için açık oylayın.
bayanların kilosunu öğrenme konusunda bir yöntem geliştirmek adına edinilen yollardır. iyi bir fitness eğitimcisi olarak, şak diye söylediğim ve hiç yanılmadığım kilolardır, zannımca vücut yağ oranını kitle endeksini öğrenin gerisini tahmin edebilirsiniz.
görsel
yerçekimi etkisi ile ne kadar ağırlığa ulaşıyosunuz bayan ?
55 den yukarı ise sormayın,

a y ı p
Insan gibi sormak.
Kafa ve göt eğrisi dedigimiz olay var.

Kafa göte göre büyük gözüküyorsa zayıftir.

Tam tersi göt kafadan daha buyukse 70+ kiloda olan bayandir.
Bence goruntusunden memnunsaniz cok da seyyapmayin. Zaten sismansa bunu sizden saklamasi zordur.
benimkiyle eczaneye girdik. tabi her eczanede olduğu gibi tartı var. Gel dedim tartilalim. kilomu biliyorum gönül rahatligiyla tartildim 53 kilo kızım. Kilonuzu pek de büyütmeyin. Barışık olun azmedin en azından. Gerisi teferruat. Ama eczane fikri tesadüfen de olsa iyi.
Aa kilo vermissin kac kilo oldun bence guzel taktik.
O değilde, bir bayanın kilosunu öğrensen ne olur, öğrenmesen ne olur. Şişmansa zaten bellidir şişman olduğu. illa istatistik verimi lazım yani ?
-kaç kilosun ?
+ bir kadına kilosu sorulmaz (sisko)

-kaç kilosun ?
+55.
Fiziği kötü görünmüyorsa bir kadının kilosu merak edilmemeli bence. Sonuçta iyi görünüyor, ister balık etli olsun ister çiroz olsun. Mesela 38 beden bir kadına sorulmamalı. 40 ve üstüne zaten sorulmamalı, yamultur valla. *
sözlü olarak, kırıcı olmadan sorulabilir. tabii kilosu ile barışık bir bayansa. aksi halde nedendir anlamam kadınlar bunu hakaret sözü olarakta algılayabilir.

içinde olduğun durumdan rahatsızsan yeme o zaman kardeşim. eğer hastalığın varsa tedavini ol. ya da en iyisi nasılsan, olduğun duruma şükür et. bundan daha ötesi var mı?

yine durup durup sinirlendim ya.
-kaç kilosun?
+ benim için önemli olmayan bir şeyin, senin için önemli olmasını onemsemedigim için bu soruna cevap veremeyeceğim (80 üstü)
Evet evet uzun bir süre fitness falan uğraştım bayağı Ya mesela şimdi ideal kilo falan indeks hesaplamak istiyosan şöyle yap mesela maksimum aldığın kilo ne kadardı bugüne kadar onu söylesene

-75

Hah tamam işte şimdi bir de minimum kilon neydi

-52

Okey çok iyi bir de şu anki kilon bu ikisinin ortalaması bir şey olmalı örneğin şu an kaç

- 68

Hııı aslında senin bi sorunun yok kiloyla alakalı
iç ses: ohaa amk benden iki kilo fazla.
onu havaya kaldırmak yeterlidir. ancak net bir ölçüm yapabilemek için kalçadan kavrayıp havaya kaldırmak esastır. aksi halde sonuç yanlış çıkar.
Biz öyle alengirli yöntemlerden anlamayız. Düz yoldan gider, sonuca ulaşırız. Yani,
Kaç kilo geliyorsun?
Kaç çekiyorsun?
Teraziyi vurduruyon mu hacı? Gibi sorular sorarak.
çocukken çok güzel ip atladığını duydum dersiniz önce. sonra eline bir ip tutuşturursunuz. ip atlamaya başladığı an hiç vakit kaybetmeden ayaklarının altına elektronik tartıyı atarsınız. böylece kilosunu öğrenmiş olursunuz.

zahmetli iş ama bir kızın kilosunu çok merak eden ahmakların hiç üşenmeden bu zahmete katlanacağına eminim.
Hediye almak istediğinizi belirterek elbise alma bahanesiyle aşağı yukarı bedenini öğrenmek suretiyle net olmasa da fiziki yapısı ve ortalama kilo oranını ele verecektir. Tabi bu zeki olmayan kadınlar için geçerlidir ki zeki kadının özgüveni tamdır direkt sorabilirsiniz. Tabi o sizin gibi biriyle ilgilenirse!