1. 1.
    Bizim en degerlimiz olan güzelim ülkemin narin bayanlarını maalesef itici yapan detaylardır.

- hani dedim ya en degerlimiz diye, işte bu sebepten yakıştıramam bazı şeyleri asla.
    Mesela sigara için bir bayan bana inanılmaz itici gelir... E diyeceksiniz ki erkekler içiyor ama... Amasını söyledim ya " sizler en değerlisiniz " bu sebepten yakıştıramıyorum bir türlü. Bununla ilgili bir hikayem de var aslında ama konuyu uzatıp sıkmak istemiyorum sizleri...
    Bir ikincisi de asla küfürlü konuşmayı yakıştıramam bir kıza... Yine diyeceksiniz erkekler ediyor ama diye. Ama yine söylediğim gibi " sizler en degerlisiniz " ne olursa olsun yakıştıramıyorum çok itici geliyor bu detaylar.
    10 -2 ... omelass
  2. 2.
    hayvan gibi küfür etmesi. öhm.
    1 ... sakirt dede
  3. 3.
    Kesinlikle küfür etmesidir.birde bu tikiler var ya hani saçma sapan tripleri olan onlar konuştukça beynim yanıyor.
    1 ... anarsik kuzu
  4. 4.
    (bkz: kadınları itici yapan detaylar)

3500 entry girilmiş zaten.
    1 -1 ... efic pail
  5. 5.
    sakal bıyık.
    -1 ... sencer43
  6. 6.
    Olmazsa olmaz şey tabi ki topuksuz ayakkabı.
    ... kartonkutu
  7. 7.
    Kesinlikle dedikodu, küfür, çekememezlik ve sigaradır efenim. En sondaki biraz istisnai olabilir ama diğerleri gerçekten tiksindiriyor, kızlar benden söylemesi.
    1 ... rock is my life style
  8. 8.
    Koltuk altı kılıdır.
    2 ... cizgiden cikaran
  9. 9.
    Kızımız kürtse kesinlikle baldır bacak dolaştığı ve bizimde goz zevkimizi bozduğu mini kot şortlardan gitmesin. iğrendim artık.
    -1 ... son mecnun
  10. 10.
    bazı bayanlarda sigara içmektir. kamyoncu gibi içen var arkadaş olmuyor.
    -1 ... kurmali oyuncak