1. .
  galatasaray ve fenerbahçe gibi iki büyük kulüp forması giymiş futbola verdiği zarar yetmezmiş gibi bir de milli formayı sırtına geçirmiş yarı insan yarı odun bir canlının biyografisini ortaya koyan cümledir.

  (bkz: bir idol olarak servet çetin)
  9 -1 ... nirolis
 2. .
  (bkz: servet çetin in sümüğüne yapışan 11 numaralı topçu) *
  ... tanimadinmiben
 3. .
  o aslında bir odunsu boruydu, ama azmetti fitbolcu oldu, daha da azmetti fb, gs de oynadı hatta milli takımda da.

  biraz daha azmederse dinozor olacak, inşallah.
  2 ... paradigma
 4. .
  futbolculuğu kadar hümkürmesiyle içimizi geçiriyor bu adam. eskiden sadece görüntü vardı. şimdi ağzıyla burnuyla acayip bir sesle birlikte resmen tanımlanamayan cisimler çıkartıyor. bırakın yakında içini komple sahanın çimlerine bırakcak. O günü heyecanla bekliyoruz.
  ... suran
 5. .
  servet çetin'in babası o'nu 7 yaşından itibaren bahçedeki baltanın sapının kırılmasıyla beraber baltaya sap olarak kullanırdı. sonraları mahalle maçlarında toplam 246 kaval kemiği kırdı,178 çapraz yan bağ kopardı,38 ayak bileği kırdı. takoz recep tarafından keşfedildi ve veliahtı olarak futbola kazandırıldı(!).
  3 -2 ... tanimadinmiben
 6. .
  futboldan uzak anlayışını değiştirip futbolcu olmasının sonucunda servet çetin'e mal edilen ünvanlardan biri. son dönemde ortaya koyduğu futbolla hakikaten değiştiğini göstermektedir. gecen senelerdeki kazmalığı üstünden atmış gerektiğinde forvet hattında bile oynamaya başlamış olan servet; adam geçmeler,verkaçlar yapmaya da başladı. topu oyuna sokmasını da song öğretti sanırım. sezon sonunda sezonun ilk onbiri açıklandığında servet'in ismi mutlaka geçecektir.
  ... xargn