1. 1.
  canlı, kanlı bir balık tarafından terk aldatılmaktır.

  (#16732051) nolu entry de anlattıklarımdan sonra sanırım balığım, özel hayatımızın sözlük ortamlarında paylaşılmasından rahatsız olmuş olacak ki; artık benimle ilgilenmiyor, artistik hareketler yapmıyor benim ilgimi çekmek için artık o minicik pipisini bile yüzgeçlerinin arasına almıyor.

  oysa ben gene her zaman olduğum gibi ona seksi bakışlar atıyorum. hadda az önce önünde çırılçıplak haka dansı yaptım fakat gene dikkatini çekemedim.

  en kötüsü de az önce diğer kırmızı balıkla akvaryumun dibinde onları sevişirken yakaladım sözlük. sanırım balığım beni aldatıyor.*
  -1 ... nukleer baslikli kadin
 2. 2.
  (bkz: pantolon balığı)
  -2 ... dis guclerin oyunu
 3. 3.
  bunu yapan balıklar vardır cidden. oltanın ucundaki yemi yutar ve hızla kaçmaya çalışırken bir terslik olduğunu sezer. misinanın gerildiği yönü tespit eder ve önce dişleriyle kesmeye çalışır. kesebilirse topuklar. kesemezse, misinanın yönünde bir taş arar ve uygun bulduğu taşın etrafında birkaç kere dönerek misinayı dolaştırır. şansınız varsa taşı yerinden sökersiniz ve beraberinde balığı da çekersiniz. şansınız yoksa misinanız kopar, balık da dil çıkarır size.
  ... coremax
 4. 4.
  (bkz: terk aldatılmak)

  sanırım bu kötü bir şey oluyor.
  ... veive
 5. 5.
  flash tv de bi adam vardı balığıma aşığım karım beni terk etti bu yüzden falan diyodu o balık olabilir.
  1 ... nefes alan kiz
 6. 6.
  öyle bir aldatılmak ki cümle bile kuramamak.
  ... thelma
 7. 7.
  öyle bir aldatılmak ki cümle bile kuramamak.
  -1 ... thelma