1. 1.
    örneğin çermik te gözaltına alınan 14 öğretmen için açılan çok fazla başlık var, ilginç olan hepsinin aynı kapıya çıkıyor olması. bu gibi haberlerin kişisel popülaritenizden daha kıymetli olduğunu düşünüyorum. bu ve buna benzer önemli haberlerin daha fazla gündemde kalmasına yardımcı olacaktır bir başlık altında toplanıp fikirlerinizi beyan etmek.

(bkz: çermikte gözaltına alınan öğretmenler)

(bkz: halı sahada öğretmenleri göz altına aldıran savcı)

(bkz: ben koskoca savcıyım sen sıradan bir öğretmensin)

(bkz: diyarbakır da keyfi gözaltına alınan 14 öğretmen)

(bkz: dbakır da savcının keyfi yere gözaltına aldırması)
    1 ... gerdekli prens
  2. 2.
    Uludağ mensubu kitledir. Benim de dikkatimi çekmiştir. insanlar arama yapmadan paldır küldür başlık açıyor. Var olan başlığa yazılsa ne olacak sanki.
    1 ... sairceketli
  3. 3.
    sözlüğün moderatörlerinin hiçbir halta yaramadığının ayan beyan ortaya çıkmasıdır. nihayet biri çıktı da isyan edebildi şu kepazeliğe.

peki sözlüğün kıt zekalı moderatörleri ne işe yarıyor? neye olacak, tasmalandıkları kadın yazarların silinmesini emrettikleri entryleri bir fino sadıklığında söz dinleyerek silmeleridir.

evet, sözlüğün moderatörleri bu işe yararlar. başka da bir boka yaramazlar. ulan ismail, ulan ismail. sana ne diyeyim. mobil oyun yapıcam dünya para kazanıcam diye işlere daldın gittin ama seni sen yapan sözlüğünü unuttun.
    4 ... dakandaz
  4. 4.
    Kitle toplanır toplanmasına da başlarında çoban varsa.
    1 ... royall stars