1. 71.
    Oykü karayelin başrolünde olduğu netflix dizisi.
    Başıma bir iş gelmeyecekse ben begenemedim. Dizinin her bölümünün sonunda eee demekten kendimi alamadım. Bu e yani anlamında. Icinde bulunduğumuz halleri anlatan, aslında elestiri farkındalık yaratmak gercekleri göz önüne sermek tokat gibi çarpmak filan degil bu, izleyince bir aydınlanma yaşamıyorsun ki bunu bekleyen kim. Ya da kendini elestirmiyorsun. Sıradanlığa övgü gibi geldi. benim icin sisirilmis balon diziler arasında yerini alacak. Öykü karayelin de oyunculuğu yerlere göklere çıkartılacak kadar degil. Acaba belli bir kesimde takılan oyuncular gercek hayatlarının tersi bir rolde oynadıklarından mı bu kadar övgüyü hakediyorlar. Zor degil lan, gelin bizle 10 gün takılın yeter.
    7 -4 ... la loba
  2. 72.
    Sıkıcı ve çok ucuz çekilmiş olan dizi.

Karşılıklı oturup konuştuğu psikologla bile çekimleri ayrı ayrı yapılmış, konuşmaları hiç karışmıyor birbirine.

Müzik desen yok, fon müziği desen yok.

Resmen çöp.
    5 ... reanimation
  3. 73.
    Diğer netflix dizileri gibi değerlerimizle, inançlarımıza ve en önemlisi bizimle dalga geçen bir yapımdır.
    başörtüsünü koklayarak milyonlarca insanın önünde mastürbasyon yapan türk erkek oyuncu ülkemiz, insanlık ve dünya adına utanç vericidir.
    Otobüste mastürbasyon yapıp tutuklanan ve cezaevine gönderirlen sapık neyse, kamuoyu önünde bu çirkin eylemi yapan sapık ta aynısıdır. Bunun adı oyunculuk değil sapıklıktır. Kamuoyuna karşı işlenmiş bir suçtur. Rtük yumruğunu masaya vurmalı ve bu suçu işleyenleri tutuklatmalıdır.
    1 -1 ... lenova
  4. 74.
    2 günde bitirdim.begendim.diger bolumlerini de bekliyorum.
    ... alexdeberk
  5. 75.
    nuri bilge ceylan filmleri gibi bir havası var, ben beğendim genel olarak. gereksiz abartma ve yerme timleri daha iyi bilir tabii ama bence izlenilebilir.
    1 -1 ... hep ve daima
  6. 76.
    bir başkadır dizisi
    3 ... traveler of secret moments
  7. 77.
    Siyaseti sanata alet eden çöp bir dizi.

Aynen.
    ... siradan siradam absolute