bugün

Dinden beslenen,islamı siyasallaştırıp algı operasyonuna soyunan Bir sıçmık video daha.
Bu ülkenin beyrut, ırak, afganistan, suriye olması için kıçını yırtan bu zihniyettir.
Adıda siyasal islamdır. istedikleri ve bekledikleri tek şey milletin birbirini kırması.
Not: Sefil, ahlaksız ve şerefsizsiniz.
Mayanız bozuk.
insanların kılık kıyafetiyle uğraşmaktan ne zaman vazgeçeriz bilmiyorum.

Bir an onun yerinde annemi düşündüm içim acıdı gerçekten geçmiş olsun.

Bence adamın psikolojik sorunları var, normal değil.
"bunlar sadece öfkeli birkaç seküler genç".

nasıl duruyor oradan? içiniz acıyor değil mi?

içinizi daha çok acıtan ne biliyor musun? sekülerlerin bu olayı lanetlemesi. sizden kalite olarak fersah fersah yukarda olmaları. güç elinize geçtiğinde napacağınızın ayyuka çıkmış olması. muhtemel bir iktidar-devran değişikliğinde, arkanızda duracak kimsenin olmaması.
videoda saldırıya uğrayan bir erkek de var. tamam karşındaki kadın, belli ki güç kullanmak istemiyorsun ama aynı saldırıyı bana yapsa ben dayanamazdım. ya amel defterini kapatırdım ya sağlam bi' tükürürdüm suratına.
yazıklar olsun allah bunların belasını versin insanları kılık kıyafetine göre yargılayıp şiddet uygulanıyor millet gelmiş burada duyar kasıyor. Vicdanınıza tüküreyim. Utanmadan savunma yapan mı dersin yok algı yok bilerek yapılmış vs vs gibi saçmalıklar diyenmi dersin. Yanlış yapana yanlış bile diyemeyen utanılası zihniyetler.
Manyaklik parayla değil.
Memlekette mal mi ararsın. Dolu işte.
Bu kadının hareketi hiç bir şekilde kabul edilemez, ama bence bu olaydan önce sanki bir yerden kavgalı ve gazı almış gibi geliyor bana.
Sittin sene kurgu olan videoya hala bu kadar yorum yapılması ne kadar ilginç.
süleyman soynunun devreye girmesini gerektiren durumdur. kemoşlar iyice kontrolden çıktı atın silivriye bunları gıkını çıkaramazlar daha.
kurgu dersek inanirlar. ayni anda bağıralım kurguuuuuuuuuu!
güncel Önemli Başlıklar