bugün

erkeklere mi özenmiştir, yada çok fazla erkekle mi takılmıştır bilinmez, ancak bir aydır eline erkek eli değmemiş kız söylemidir. söylendiği duyulmuştur.
edit: abazandır doğrusu, ancak abaza olarak bilerek yazdım, kız o kadarını öğrenmiş keza...*
sapların bol olduğu bir ortamda söylerse bir ay sonra "bir aydır boş otobüste ayakta gidiyorum" diyen kız olacaktır.
bluevelveyle tanışması gereken kızdır.
kız arkadaşlarına konuyu açmış olan kızdır. zira sağlıklı bir bünyenin haftada 1 defa cinsel ilişkiye girmesi gerekir; 4 adet rutin kaçırılmış, hormonlar tavan yapmıştır.

eğer bir erkeğin duyacağı şekilde söyleniyorsa; o erkek çıldırtılmak isteniyordur, asla o erkeğe verilmeyecektir. "fantazilerini süslüyeyim de sürünsün ibne" tarzı bir yaklaşımdır. lakin bazen kadınlar sevişme tarzlarını açıklamak için "bir aydır abazayım" lafzını erkeklere olay sırasında veya sonrasında söyleyebilirler, normaldir.
eş durumundandır.
Cinsel açlığını güvendiği bir dostuna bahseden ancak o arkadaşın yazar olduğunu hesaba katmayan kızdır.
(bkz: yavyum yeyim seni ben)
söylediği kişi erkekse buna pişman olacaktır.
(bkz: açık adres)
(bkz: şaka mı sandın)
daha söylerken ağzı tıkanası kızdır. *
Bunu diyen kadının samimi olduğuna inanmam için önce kırmızı kar yağması gerekir. Sonra da sarılıp yatmak istediğini söylemek lazım. tepkisine göre ayar yapılabilir. Ama yine de kesin olarak emin olunamaz. Çünkü gerçekliği yoktur.
sözü özü birdir. evet.
Abaza halkından bir aileye gelin gitmiş kızdır. Kocasının ailesini bu ifadesiyle çok benimsediğini dile getirmiştir.
görsel