bugün

insanlarla olan ilişkilerinde ciddi sorunlar yaşayan ve belli bir süre boyunca kimse ile diyalog kurmak istemeyen kişinin gerçekleştirdiği olay.
fantastik ve zevkli eylemdir. Asosyalliğin dibine vurursunuz ama sıkılacağınızı sanmıyorum. Daha fantastiği için ;

(bkz: kütüphaneye bir yıl boyunca kapatılmak)
Bir ara yaptığım ve genel kültürümde ciddi artışlar olduğunu fark ettiğim eylemdir. bir ay değil de bir hafta iyi gelir insana .
Depresyonun dibi.arada cikiyordum sigara ve uykusuz almaya.sonunda 15kilo almistim,verdim neyseki simdi ama cok boktan bir donemdi.
ye iç sıç yat mantığındaki türk gençliğinin en çok yaptığı ya da hayalini kurduğu şey. lan birinizde çalışmakla alakalı başlık açmadınız, nerede yatış orada siz.
sonra da vay efendim türkiye neden gelişemiyor.
bir 1,5 sene olmayandır.

var mı lan asosyaldim işte, merak etmeyin kızlar inanılmaz bir yakışıklıdan mahrum kalmıyosunuz.
asosyalliğin dibidir. salaklıktan başka bir şey değildir. psikologa gitmelidir.
ayıptır söylemesi milli piyango vurduğunda bende yapacağım aynısını.

Tanım: para kazanmaya ihtiyacı olmayan ve etrafından sıkılan bir insanın gerçekleştirdiği aktivitedir. Daha doğrusu deaktivitedir.
asosyalleşme yolunda atılan ilk adımdır.
En az 4 kg almakla sonuçlanan eylem.
Şuan içinde bulunduğum durumdur. ımdb de film bırakmayıp . Asya sinamasını bitirip hatta filipinler sinemasından örnekler izlediğim durumdur. durumun düzelmesi için Sanki bişeyler bekliyor gibiyim. ama neyi beklediğimi de bilememekteyim. bu duruma nası geldim onu da bilmemekteyim. çok siksofonik bi durumdur. kimseye tavsiye etmem. gidin gezin tozun. sevişin. neyse ben bi film izleyim bari wietnam sinemasından.
Hep yapmak istediğim ama bir türlü yapamadığım olay. Maksimum 1 hafta dayandım galiba bu duruma.
aaaah keske.
kişinin ekonomik olarak ilerlemesine, çağ atlamasına vesile olur.
eat sleep rave repeat şeklidir. Bir ay fazla ama...yok yok fırsat olsa yapılacak eylemdir. "izleyin efendiler izleyin, aksırıncaya patlayıncaya çatlayıncaya kadar izleyin."
mallıktır. bari anime ya da belgesel izleyin olum film nedir lan. ne kazandırıyor ? hatta direk uzay belgeseli falan izleyin çok şey katıyor lan insana.
belgesel veya bilimsel dizilerle geçirildiyse zaman baya etkili olucaktır.
depresyonla alakası yoktur. dünyanın en güzel şeyidir. odamda buzdolabım ve kahve makinem var. 1000den fazla da kitabım. 1 terabaytık da film arşivim. şimdi o yaz buraya elbet gelecek. odadan çıkanı öpsünler.
her insanın hayatının belli bir döneminde mutlaka yaşaması gereken bir süreç. geceleri film izlenir, sabaha karşı uyunur. dayatmanlardan, insanlardan ve onların komplekslerinden uzaklaşılır ve kim olduğunuzu bulana dek devam eder.* kimisi kendini 3 ayda bulur ve dışarı çıkmaya hazırdır. kimisi 1 sene, kimisi hiçbir zaman. ve bilin ki bu süreci asosyal işi veya eziklik olan insan çoktan birey olmaktan çıkmış, sistemin köleleştirdiği bir robottur.
izlenecek filme baglidir.