1. ?.
    insanlarla olan ilişkilerinde ciddi sorunlar yaşayan ve belli bir süre boyunca kimse ile diyalog kurmak istemeyen kişinin gerçekleştirdiği olay.
    5 -2 ... yagmurdakumsalvalsi
  2. ?.
    fantastik ve zevkli eylemdir. Asosyalliğin dibine vurursunuz ama sıkılacağınızı sanmıyorum. Daha fantastiği için ;

(bkz: kütüphaneye bir yıl boyunca kapatılmak)
    1 ... 1 1 2 3 5 8 13 21 34 55
  3. 1.
    Bir ara yaptığım ve genel kültürümde ciddi artışlar olduğunu fark ettiğim eylemdir. bir ay değil de bir hafta iyi gelir insana .
    1 ... furfi14
  4. 2.
    Depresyonun dibi.arada cikiyordum sigara ve uykusuz almaya.sonunda 15kilo almistim,verdim neyseki simdi ama cok boktan bir donemdi.
    1 -1 ... sek olsun
  5. 3.
    ye iç sıç yat mantığındaki türk gençliğinin en çok yaptığı ya da hayalini kurduğu şey. lan birinizde çalışmakla alakalı başlık açmadınız, nerede yatış orada siz.
    sonra da vay efendim türkiye neden gelişemiyor.
    1 -2 ... yoldas komiser
  6. 4.
    bir 1,5 sene olmayandır.

var mı lan asosyaldim işte, merak etmeyin kızlar inanılmaz bir yakışıklıdan mahrum kalmıyosunuz.
    2 ... birkucuksusamcik
  7. 5.
    asosyalliğin dibidir. salaklıktan başka bir şey değildir. psikologa gitmelidir.
    -2 ... archaeologist
  8. 6.
    ayıptır söylemesi milli piyango vurduğunda bende yapacağım aynısını.

Tanım: para kazanmaya ihtiyacı olmayan ve etrafından sıkılan bir insanın gerçekleştirdiği aktivitedir. Daha doğrusu deaktivitedir.
    1 ... asi horoz
  9. 7.
    asosyalleşme yolunda atılan ilk adımdır.
    1 ... sincare
  10. 8.
    En az 4 kg almakla sonuçlanan eylem.
    1 ... will graham