bugün

sözlükte dolasan apo göttaslarının ve pkk yandaslarının neyi savundugunu anlamamıza gercekten yardımcı olan bir örnek. buyrun karar sizin. yanlış yapılan sizsiniz değil mi?

http://www.izlesene.com/v...leye-sehit-haberi/1243796

edit: eksiledigine göre hosuna gitti. senin annen de bu kadar onurlu aglayabilir mi?
hiç bir ananın haketmediği, bir anaya yaşayıp yaşatabileceğiniz en acımasız, adi ve şerefsiz an. lanet olsun hepimize!
apo gibi bir şerefsizin beslendiği imralıyı beğenmeyenlere yaşatılması gereken bir hadisedir bu aslında.
hangi akla hizmet yayınlandığını anlayamadığım an.
yani bir gazeteci bu anı neden çeker? o askerler bu anı "ölümsüzleştirmeye" nasıl izin verirler.
reyting için değil mi bütün bunlar? reyting için bu kadra ayağa düşülmez...bir şehit anasının feryadından reyting ummak nasıl bir akıl tutulmasıdır.
yazık diyorum başka da bir şey demiyorum.
garip anamın medyanın birtakım şerefsizleri tarafından kullanıldığı videonun paylaşıldığı entry'nin adıdır.
yazık çok yazık.
bir çocuğun, ölen bir çocuğun, neden öldüğünü bilmeyen bir çocuğun annesinin gözyaşlarından ve acısında medet uman, o acı üzerinden prim yapmaya uğraşan sapıkları gösteren tube.
daha önce tartışılmış bir videonun artı oy almak ve ve klavye milliyetçiliği uğruna kullanılmasıdır. durup durup farklı başlıklarla insanları kışkırtıp prim yapma sevdası da bu olsa gerek. bırakın insanlar acılarını yaşasınlar. bizler de bi fatiha okuyalım, teröre lanet edelim yeter.
insanların en acılı anlarında bile, reyting simsarlarının; ahlaksız çabalarının göstergesi...
bu videoyu izledim oturdum öyle bir baktım. o yavrusunu gözünden sakınırken ne uğruna öldürdüğünü bile bilmeyen insacık sıkıvermişti ona. sonra başbakan amerikadan aramış gereken herşey yapılsın demiş. hangi gereken kefen için 2 metre bez parçası mı alınacaktı ya da mevlit mi okutturacaklardı. sonra şehit gömülecek haber değeri olmadığı için haberlerde gösterilmeyecek herkes çekilecek bu anne de son nefesine kadar yanacakta yanacak.
medyanın yavşaklıgı olabilir ama olusan yıkımın insanlar tarafından görülmesi ve zihinlere kazınması adına dogru bir olay.
bunu çekenin de yayınlayanın da amına koyim. böyle bir acıyı insan neden izler, neden izletilir, buna yürek dayanır mı?
başka analar ağlamasın söylemini dile getiren durumdur. (bkz: lanet olsun pkk)
(bkz: http://www.bobiler.org/monte.asp?m=151817)
o gencecik yaşta insana kurşun sıkanları da, analarını da, hatta bacılarını da, hatta ve hatta soylarını, sülalelerini s*keyim.

daha bu vatanda kaç anne böyle ağıt yakacak! daha kaç aileye daha ateş düşürteceksiniz!

o haberi veren asker ne düşünüyordu acaba haberi vermeye giderken, o askeri, haber vermesi için gönderenler ne düşünüyordu.. annenin yakacağı ağıtları, içinin feryadını o giden ambulans ve hemşireler giderebilir mi düşündüler mi telkin, teselli ile daha kaç ailenin daha bağrı yanacak bu ülkede, ne yapacaksanız yapın artık, orospu çocukluğu bu ülkede bir yere kadar, kana kan, dişe diş, pusuyla mayınla olmaz o işler, toplayacaksın analarını bırak atalarına kadar sıkacaksın.

sokayım böyle aşkın ızdırabına, yeter lan yeter. dinden imandan çıkarıyorlar insanları, ondan sonra özgürlük falan filan, sizin özgürlükten anladığınız, cudide gabarda mağarada it gibi yaşamak, it gibi yaşamak isteyenlere, hayvan muameles, ya-pa-cak-sın!

sopayı sırtına vurmayacaksın, götüne sokacaksın!

sonuna kadar faşistim! böyle orospu çocukları yüzünden annenin çığılıkları ile üzülmektense, faşist olurum! yıkarım! gerekirse soykırım yaparım! böyle soyu sopu s*kerim ben arkadaş!
allah geride kalanlara sabır versin, şehidimize rahmet eylesin demekten öteye gidemeyeceğimiz durumdur. çok zor çok.
Diyarbakır askeri hastanesinde sağlık muayane kontrol için , gittiği hastanenin muayene odasında askeri doktorun cinsel tacizine maruz kalan Cihan N. Bize ulaşan mesajında önce kimliğe bakıp ermeni olup olmadığımı sorguladı, değilim diyince çırıl çıplak tamamen soyup boy ve kilomu ölçülten sonra cinsel tacizde bulunduğunu söyledi. Tepki vermesi sonucunda hakarete uğradığını ve sağlıklı raporu verilip çatışmanın yoğun olduğu yere gönderileceğini söyleyip küfür edilerek odadan çıkarıldı. Olayın etkisiyle tedirgin olup ne yapacağını şaşıran Cihan N olayı hastanedeki başhekemin makamına çıkarak şikayet etmek isteyince böyle birşeyin asla olamayacağını belirtip şikayeti işleme almadığını belirtiyor. Bu süreçte kişilere, kurumlara nasıp güvenip çocuklarımızı askere göndereceğiz ?
pkk itlerin, kahpelerin habur kapısında halayla,göbek atarak karşılandığı andır.

not:yıkan pkk değildir. hapislerde çürümesi, dar agacında meydanlarda sallandırılması gerekenlerin, karşılanış şeklidir..
imralı daki baş katile sevinsin eğlensin diye arkadaşlar gönserildiğini duyduğu andır.
imralı daki o itin nefes aldığı her an'dır