bugün

inerken iyi günler dilenmediği için asansörün paylaşıldığı adamdan fırça yemek.

(bkz: şoka girip bir şey de diyememek)
asansördeki kişinin sümkürmesi, tükürmesi, aksırması veya tıksırması.
elektrik kesildiğinde asansördeki kızla cinsel ilişkiye girmek.
(bkz: komşu kızı)
sabahın dördünde asansör kapısını açıp binmek üzere davranınca asansörden inen bir travesti görmek . travestinin de şaşkın , uykulu suratıma bakarak ' noldu canım , korktun mu ' demesi .
nasılsa kimse yok diye yellenmek asansör kata geldiğinde karşı komşunun asansöre binmesi, şiirlerle şarkılarla beddualarla yaşıyorum.
halay çekerken boşluğa uçuş.
asansörün kapısı tam kapanacakken ece erken'in binmesi, akabinde yaşanan dumur.
asansöre işemek.
mahsur kalınan asansördeki yol arkadaşının yaşlı teyze olması ve osuruğunu, çişini, kakasını tutamadığını sölemesi.
asansör ile inerken asansörün 9.kattan inmeye başlayıp.1.katta kalması beni çok dumur etmiştir.

birde;

gene evdeyiz.dışarı çıkmamız icab etti.annemle ben bindik asansöre 9.kattan asansör inmeye başladı ve 6.katta çok sert bir biçimde durdu.asansörde kaldığımızı anlamıştık.birde kat arasındaydık.kapının yarısı gözüküyordu.bir yandan o etkiyle dumur olmuş bir yandan da erkek olmasına rağmen korkmuş klavye.annesini sakinleştirmektedir.oysaki asıl altına etmelik olaylar dizisi bundan sonra başlayacaktır.

asansörün düğmesine aşağıdan biri basar.ayrıca söyleyeyim asansör bir normal kapı birde sürgülü kapıdan oluşmaktadır.neyse asansörün düğmesine basılır ve asansörden garç gurç sesleri gelmeye başlar.artık ben asansörün düşmesine kesin gözüyle bakmaktayımdır.bu sırada asansörü çeken kişi vazgeçer ve o sesler kesilir ancak.bu öyle bir korku sarmıştırki bünyeleri herkes artık dua etmeye başlamıştır.çünkü öyle böyle değildir.6 kat vardır.düşsen sağ çıkarmısın bilinmez.bir yandan ter bir yandan korku ile düğmeye basılır.sinirler gerilmiştir.ben düğmeye basar.''lan çıkarın bizi burdan a.... koduklarım''diye bağırmaktayımdır.annem ise oğlum ayıp demektedir.daha sonra iyice sövülmeye başlanır.bunun sebebi 6.katta oturanların gelipte ne oldu dememesidir.bir saydırmada onlara yapılır.daha sonra akla gelir ve evdeki abla aranır.biz asansörde kaldık yetiş denilir.kapıcıya haber verilir.kapıcımızın ayak sesleri duyuldukça içimi bir rahatlık kaplar.ve daha sonra kapıcı gelir asansörün kapısını açar.o anda sanki eziyet görmüş ve özgür bırakılmış gibi olursunuz.kapıcınızın suratını gördüğünüze hiç bu kadar sevinmezsiniz.kapıcı size el uzatır.o anda ise göçük altından çıkan yaralı gibi olursunuz.o eli tutar sevinçle yukarı çıkarsınız.aynı işlemi anne için tekrarlarsınız.kapıcıya binlerce kez teşekkür edersiniz.daha sonra ise asansörün o kapısına en afillisinden bir tekme ile yumruk geçirir.ve aşağıya inersiniz.yol boyunca değişik düşüncelere dalar.daha sonra hayata devam edersiniz bu dumur ile birlikte.hatta üstüne denize bile gidersiniz.
5 yıldızlı lüks bir otel de, odanıza çıkmak için asansörü çağırmanız, kapı açıldığında iki lezbiyenin seviştiğini görmeniz.*
bağırsaklarınızın bozulmasından sonra saniyeleri sayarken asansörde kalmanız. bir de yanınızda hoşlandığınız ve o gun wc den cıktıktan sonra kendisine acılmayı dusundugunuz bir kızın olması..
ardı arkası kesilmeyen osuruk senfoninizin başlamsıyla beraber,bir dinleyici kitlesi karşısında şaşkın vaziyette kalmak ve asansörden inince de o kişilere hitap edeceğiniz ve yine sizi dinlemek zorunda kalacakları bir konumda olmak.
asansorle 15. kata cikacaksindir ve veledin biri icerden tum katlarin dugmesine basmistir,sende ne yuruyerek cikmak istersin ne de asansorle bi durup bi hareket ederek cikmak istersin.donup kosarak kacarsin.
kapı açıldığında karşılaşılan dumanı üzerinde kaka.*
asansör 12.katta, ben 3 teyim.baktım aşağı iniyor. basıverdim dahil oluruz diye. kapıyı açtım, içinde 2 orta yaşlı kadın. zemine geldik sanarak inmeye çalışıyorlar. henüz yolculuk bitmedi diyip gülüverdim. ikiside aynı anda tecavüzcü coşkunu görmüşe döndüler. yok yok biz inelim dedi biri. ulan görseniz ediz hun gibiyim bide. peki dedim, iyi günler diledim. romantikçe sıfıra basıverdim.
asansörde kaldığım arkadasımın beni şaşirtarak abdestsiz bir şekilde namaza durması.
asansörde kimsenin olamadığını farkedip cayır cayır osurmak. akabinde açılan kapı ve içeri giren insanın bakışları.