bugün

sebepsizce günün birinde size mesaj atmayan, selamı sabahı kesen arkadaştır. altında yatan nedeni arayıp bulamazsınız. sizi düşüncelere iter. *
sevgili bulmuş olan arkadaştır.
işi artık düşmüyor olabilir.
sevgili bulmuştur.
çokça karşılaştığım arkadaş tipidir, tabi kendisine ne kadar arkadaş denilebilir o ayrı...
Borcunuz olabilir.
Canına tak etmişsinizdir. Suçu birazda insanın kendinde araması gerekir.
Başından beri arkadaş değildir aslında. O da bu duruma dayanamayıp selamı kesmiştir.
sevgili yapmıştır. kız onu siktir edince koşarak gelir merak etmeyin.
hak etmissinizdir. ayilar.
menfaati bitenin muhabbeti de biter diyola..
ygs'ye hazırlanıyordur.
muhtemelen sizinle işi kalmamıştır.
tahammül sinirlari zorlanmistir, kirilmistir. ona hesap sormak yerine kendinizi hesaba cekin. hayati boyunca kimseyi gormemezlikten gelmemis bir insan niye sizden soğudu acaba?
Çevremde olan kim varsa bir ay önce sildim.
Numaramı değiştim.
Sadece annem babam ve kardeşlerim kaldı rehberimde.
Sebebi benim kardeşim ölümle cebelleşirken en kötü gününde yanında olup arkadaş sandıklarımın beni bir hafta sonra samimiyetsizce aramaları oldu.
manita yapmış olan arkadaştır. bir süre aranmadan takip edilmesi, hala aramıyorsa mesafe konması gerekir. takdir edersiniz ki manita yapınca ortamdan uzaklaşan bizden değildir.
Hayırsız çakal biridir.
Yapmislığım vardır. Yaptım çünkü en yakın arkadaşımın arkasından atıp tuttuğu lafları duydum ve gelip ikimizin yüzüne de gulmesi rahatsız etti beni. Ertesi gün universitenin bahçesinde erkek arkadasimla birlikte arkadaşımı beklerken geldi öpmek istedi. Ben de elimi kaldırıp beni opmeni istemiyorum dedim. Ondan sonra da selam sabah yok bir daha.

Nisanlim hala der o günden beri senden biraz korkuyorum diye.
illa ki seninle derdi olmayabilir. Belki de kendi problemleri vardır. Ben yapamıyorum ama aslında doğrusu konuşmak.
Sıkılmıştır, yalnız kalmak istiyor ya da yeni arkadaşlıklar arıyor olabilir.
Kesin size borcu vardır. Kısa Zaman önce borç vermişsinizdir.
Kesin hayatına iç anadolulu biri girmiştir.
insanlar beni öldü sanıyormuş yahu.
(bkz: öküz öldü ortaklık bozuldu)
En nefret ettigim kişi. Bana gelsin desin ki senden nefret ediyorum sebebide şundan dolayi valla basimin ustunde yeri var ama boyle yapanlara oyle boyle sinir olmuyorum.