bugün

(bkz: döndüm milli görüşe doğru açtım ellerimi)
oğlum tayyip;

veda mektubunu aldığımızdan beri evde bitmez tükenmez bir hüzün var. neden bizi bırakıp gittin? sen iz bilmezsin, yol bilmezsin. başına bir şey gelecek diye çok korkuyoruz. yanındaki adamlara çok güvenme, sana hayırları dokunmaz. zaten onlar çelmedi mi senin aklını? bir an evvel milli görüşe dön. bak annen senin yüzünden hastalandı, o da gelsin diyo.

baban necmettin.
altına bir haber7.com okuyucusu/yazarı her neyse artık, şöyle bir yorum döşenmiştir :

--spoiler--
eğer erbakan hoca biraza erken davranıp da gençlerin önünü açabilseydi şu an Milli Görüş iktidardaydı ama malesef bunu göremedi. neden? her şeye hakim olma tutkusu mu? bunun vicadani muhasebesini iyi yapması lazım. bu yenileşme olmadığı için hocadan sonra milli görüş bitmeye mahkumdur. çok acı ama gerçeğin ta kendisi.
--spoiler--

yorum yapasım, ayar veresim, bir şeyler çığırasım geliyor ama yapamıyorum. yoksa bir güç mü var?

yuh.
geçmiş zamana bakınca hayli haklı bulunan çağrı.
(bkz: okeye donmek)
dönmezlerse hatrım kalır.
(bkz: dön baba dönelim rap rap)
demokrasi treninden indikten sonra rte ve kovboylarının, pardon kurmaylarının, zaten yapacakları eylemin çok saygıdeğer necmettin erbakan tarafından çağrı yoluyla dile getirilmesidir.

hocam dur baskı kurma çocuklar üzerinde, zaten yapacaklar dediklerini. halka milli görüşün ne olduğunu unutturmaya çalışıyorlar hala. hele unutulsun, bak nasıl trenden inilip gömleğe dönüş yapılıyor.

sen geceleri rahat uyu hocam, bıraktığın koltuk emin ellerde.
gittiğin yol yol değil evladım der erbakan.
(bkz: ne yapak panpa inanak mı)
güncel Önemli Başlıklar