bugün

Hep doğru kediler ile karşılaş.
Hep doğru insanlarla karşılaş.
iyi yaşa.
Allah hayırlısıyla sevdiğine kavuştursun.
Galatasaraylı ol.
Her daim mutlu ve huzurlu olman dileği ile. Şu günlerde eksik olan, Hak yoldan, adaletten, insanı duygulardan, yardım edip insanlara el uzatmaktan, düşünceli saygılı ve hoşgörülü olmaktan uzaklaşmaman dileği ile.
akıllı ol akıllı.
umarım birden fazla ilişkin olur ve çok sevilirsin.
Umarim gercekten mutlu oldugun sevdigin ve sevildigin ilişkin olur.

Bir Üstteki yazar tam da beni özetlemiş bu arada. Sevdim sikildim.
görsel
bu kadar hassas olma. kıyarlar sana.
sözlük'ün bekası için, bizi bir arada tutan harcın daha da güçlenmesi için bir temenni, bir davet.

istirham ediyorum kötü ve küfürlü şeyler yazmayalım arkadaşlar. yakınlaşalım derken birbirimize düşmeyelim mum ışığı gibi titrek kalbim, hassas ruhum bunu kaldıramaz.
altta olman mı daha acı yoksa vereceğim temenni mi bilemedim.
Bak kardeşim yalan söylemeyeceksin.
Götü göbeği salmışsın. Az ye az.
kazanırsam unutmam söz. inşallah doların 0,5 TL olduğu günleri görürsün kardeşim.

edit: ben bu entry'yi girene kadar, para kazanma temennisini gören başka bir yazar benden hızlı davranmış.
inşallah doğru yolu bulursun. Kötü yollara düşme bak.
altına tez zamanda biri gelirde üste çıkarsın inşalla.
sözlük formatına aykırı mı bilmiyorum ama kıymetli gammazların, değerli yetkililerin, sevgili modların anlayışına sığınıyorum zira bu başlıkta amaç, nazenin ve nadide bir sosyal platform olan uludağ sözlük'ü pembeye, maviye ve beyaza boyamak, huzur ve sükun ortamını tesis etmektir efendim.

evet, alttaki sürprizli yazara güzel bir temennide bulunun.

belki dünya 10 saniyeliğine papatyalarla dolar, küsler barışır, gani müjde mizahı bırakır...

başlıyorum:

uzun süredir beklediğin o işi alırsın umarım değerli arkadaşım!

here we go!
güncel Önemli Başlıklar