1. 1.
    ak partinin kaybetmesinden ziyade , ülkesiinin geleceğinden ve ileriki yıllarda koalisyonun oluşturacağı ekonmik buhranın yaşatacağı acıları düşündüğü icin,

yani vatanı, milleti için üzlüyordur.

ama yine de söz milletindir , halk ne diyorsa odur.

vatanımıza,milletimize hayırlı olsun.
    4 -7 ... uludagin onyargisiz adami
  2. 2.
    üzülme , titre. yargılanacaksınız .
    5 -4 ... ee ya sonra
  3. 3.
    makarnayı ocakta unutup dibini tutturunca üzülür, bu sefiller...
    2 -1 ... yuppie
  4. 4.
    49 48 47 derken... 40 a geldiler. ben olsam ben de üzülürdüm.
    2 -1 ... tubifex
  5. 5.
    yargılamalar başlayınca, 3 kuruş dünyalık için ben neler yapmışım-alet olmuşum, ahiretliğimi yakmışım diye daha çok üzülecek akplinin seçim sonucuna üzülmesidir.
    1 -1 ... inmyopinion
  6. 6.
    ne bekliyordunuz arkadaşlar. bu kadar saf mısınız ayak mı yapıyorsunuz anlamadım. 50 yıllık iktidar mı hayal ediyordunuz. uyguladığınız politikaları hiç mi analiz edemiyor hiç mi çıkarım yapamıyorsunuz. çözüm süreci dediniz doğuda hdp'yi güçlendirdiniz, bölgesel güç yaptınız. chplilere dinsiz dediniz alevi dediniz ayrı bir köşeye ittiniz. mhplilere bunlar kafatasçı dediniz kandan besleniyor dediniz terör olmadan kan olmadan oyunu yükseltti parti. başörtülü bacılarım dediniz başı açıklara orospu muamelesi yaptınız. insanları bu kutuplara ittikten sonra tek başına iktidara gelecek bir gücü türkiye'de hayal eden aklınıza şaşayım mı sokayım mı bilemedim şimdi.

siz akpli olarak dün hırsızlıkları yolsuzlukları çıkan kişilere arka çıkmak yerine bir tokat indirseydiniz bugün belki akp yine tek başına iktidar olurdu.
    4 -1 ... tembel adam
  7. 7.
    iktidarı, yani beleş nimetleri kaybetmiş olmaktan ve hesap vermekten dolayı korktuğu için üzülmektir. zira, ülke sizin umurunuzda bile değil.
    ... zarbut