1. 1.
  tanım; akp i seven biriyle güncel olaylar üzerinde tartışmaktır.

  saçmadır efenim, zaman kaybıdır. dersiniz ki yine zam yapmış mv kendilerine ee albay şu kadar alıyor banane albaydan dersin olur mu der.
  o zaman rte düzenlesin dersin susar. kısaca hiç uğraşmayın beyler.
  6 -9 ... baba24
 2. 2.
  bir chp li ile bir mhp li ile, bir fenerli, bir galatasaraylı ile tartışmak gibidir.

  türk zihniyetinde karşı tarafın ne olduğunun önemi yoktur. kim ne düşünüyorsa ona göre o haklıdır.
  6 -2 ... naylon brando
 3. 3.
  bir deveye spagetti hazırlatmaktan daha zordur efendim, gereksiz bir çabadır, zira kendileri ilahi kahramanlarını ve tapacakları kişiyi sonuna kadar desteklemektedirler, gözlerinde perdeler bulunmaktadır. ana avrat sövün genede eleştirmeyin o denli.
  2 -2 ... nikimyirmikarakterli
 4. 4.
  her şey bir toz bulutuyla başladı.
  3 -1 ... cayikoydumbardakcatladi
 5. 5.
  hiç önermem her şeye yetişecek bir lafları oluyor.
  -2 ... bozalfredo
 6. 6.
  çirkef ve hırçın bir fenerli ile tartışmaktan farksızdır. o at gözlüklerini çıkarmadan değil tartışmak yanlarından dahi geçmeyi düşünmediğim topluluk.
  3 -1 ... nickincibahar
 7. 7.
  önce beynini yıkayıp örümcek ağlarından arındırmak gerekir. sonra tartışabilirsiniz ama artık o akepeli değildir.
  2 -1 ... ihan et
 8. 9.
  Genelde şiddet kültürüyle yetişmis ve aşırı alt sınıf kökenli şişmiş egolarla şekillenmiş kişiliklere sahip olmalarından dolayı, tartışmanın sonucunda istediğiniz kadar medeni konuşsanız da, bir kaç AKP'linin birden saldırısına uğrayıp bir tarafınızın kırılma ihtimali yüksektir.
  ... panik olmayan ben
 9. 10.
  genellikle, onun genellemelerine kurban gidersiniz, ve tartışmaya devam edemezsiniz çünkü mideniz bulanır. siz genellemelerini kırdıkça, o sizi anlayamaz. çünkü dogmalarla yaşar o genellikle. annesi babası öyle demiştir ve siz ne derseniz deyin o aynı çizgide devam eder. siz de yazık der ve hayatınıza devam etmeye çalışırsınız. o ise padişahım çok yaşa türküleri eşliğinde tayyip erdoğandan ulusa sesleniş' i dinler.
  5 -2 ... likorlu cikolata
 10. 11.
  karşınızdakine ''erdoğan siyaseti bırakmış.'' diyerek hüngür hüngür ağlatma yoluyla tartışmayı bitirip kafanızı dinleyebilirsiniz.
  5 -1 ... voicesofthedead