1. 0.
  Adam olmadigi icin.
  11 ... portatif
 2. 1.
  öfkesini kontrol edemeyen, "erkeklik" sorunu yaşayan aciz bir kekodur da ondan . meselelerini diyalogla, olmadı ayrılıkla sonuçlandıramayan az gelişmiş bünyelerin işi kadın dövmek. aklı başında, kişiliği oturmuş, saygıyı, sevgiyi öğrenmiş insanların kaba şiddetle işi olmaz.
  23 -2 ... nadia nadia
 3. 2.
  çünkü acizdir de ondan.

  neden mi acizdir ?

  iki kelimeyi bir araya getirip de cümle kuramaz, güçsüzdür çünkü hem beyni, hem kalbi, hem ruhu, hem de kelime dağarcığı...

  ve erkeklik gücüne güvenerek, kadının fiziksel güçsüzlüğünü kullanarak; güçlü olduğunu (aslında acizliğini) ıspatlama çabasıdır kendince.

  fakat gerçek öyle değil !
  7 ... he gulum he he de gitsin
 4. 3.
  Normalde insanlar konuşarak halleder bu tarz işleri ama o adam dediğiniz kişi iki cümleyi bir araya getiremediği ve kendini diğer erkeklerden yetersiz gördüğü için böyle insancıl olmayan bir ise kalkışır sonunda eğer kadın hakkını ararsa cezasını çeker.
  ... dedinsan
 5. 4.
  Bu başlıkta adam lafını kullanman kadar saçma bir sebeble .
  3 ... nurhayatardil
 6. 5.
  Yetersiz olasi kisilik bozuklugu.BU tipler kendilerini cok okuyan kulturlu olduklarini bilgi dedikleri kaba kuvvet .
  8 -2 ... cigdemsek
 7. 6.
  En hafif tabirle söylüyorum "saygısızdır" saygı olmayan yerde sopa olur. en ağırını söylemek isterim ama değmez o gereksizlere.
  1 ... emrekanat12
 8. 7.
  orul orul orospu çocuğu olduğu için. tüm ezilmişliğini kendine karşılık veremeyecek bir canlıdan çıkartıp kendine adam, adamı bırak insan der.
  13 -4 ... yikanmak istemeyen cocuk
 9. 9.
  hak ettiyse döver. hakkıdır.
  4 -6 ... kivilive
 10. 10.
  beceriksiz tabiri ağır olur mu bilemiyorum fakat, herkesin yaşadıkları, derdi kendinedir. sadece şunu söyleyebilirim, bir kadına el kaldıracağıma ömür boyu kadınsız kalayım daha evla...

  bazı insanlar vicdan yükünü diğer insanlara göre daha ağır hissederler. mesela duygusal bir adamın kesip biçerek çalışması gibi...

  (bkz: kasaplık yapan hayvansever)
  5 ... torunusamil