bugün

sürekli hede kızlar hödö kızlar diye başlık açarak sol frameyi gereksiz yere dolduran ve aklınca başlık sayısını çoğaltan yazardır

(bkz: yönetim uyuma)
(bkz: bu saatte saçma oldu ama)
an itibariyle sol frame de yazilabilecek baslik bulunamamasinin sorumlusu yazardir. derhal enenmesi gerkemektedir.*
orhan pamuk' un nobel aldığı gün gözümde canlandı bir anda...
bir çok kitap yazıp nobel ödüllerine oynaması muhtemel yazardır.

(bkz: bir abazanın anıları)
(bkz: bay abaza)
(bkz: ferrari sini satan abaza)
(bkz: uludag sozluge bosalmak/@thefirstfbli)
(bkz: her şeyimiz tamdı tek eksiğimiz abazandı)
sex, cinsellik ve benzeri butun konularda adları gecer yazarlar olmaları ihtimali buyuk yazarlar olabilirler.
sözlükteki bayanların msnleri diye başlık açılması muhtemel durumdur.*
melisa p'nin kitabini okuduktan sonra sahit oldugum durum. normal bir insan yazamaz zaten o kitabi.
böyle giderse uludağ sözlüğe sex shop reklamı alınmasına sebep olabilecek durum.
(bkz: uludağ sözlük ten soğuma nedenleri)
(bkz: uludag sözlük e damsız girilmesin) *
çevrimiçi olan herkese otomatik olarak "merhaba tanışalım mı" mesajı gönderecek olan muhtemel kişi.

(bkz: mirc)*
abaza, "Kuzeybatı Kafkasya'da yaşayan bir halk" ya da "bu halka mensup olan kimse" olarak tanımlanıyor tdk sözlüğünde.

bir de abazan var. o da "Karnı aç olan (kimse)." ya da "Uzun süre cinsel ilişkide bulunmayan (erkek)." olarak tanımlanıyor.

iki tanıma konu olan kişi ya da kişilerin sözlük yazarı olması önünde bir engel yok görüldüğü üzere. gene de sol frame'in zaman zaman aldığı hal, kafamı karıştırmıyor değil.
çok çok eskilerde irdelenmiş olanı için;

(bkz: abazan yazar)
karşılıklı taraflar razı olduktan sonra buraya yazan üçüncü kişilere ne düşeceği belli olan konudur. "aaaa olur mu öyle şey burası sıcak aile ortamı!" diyenlere de gülüyorum sadece.
ileride bir ihtimal çok iyi bir yazar;ama büyük ihtimalle de yine abaza kalacak insanlardır.mesela serdar turgut ve engin ardıç gençliklerinde playmen dergisine yazıyolarmış,şimdiyse türkiyenin en iyi köşe yazarları diyebilirim.ama tabi her abaza ilerde süper olcak bisürü kitap yazcak ödül alcak diye bişey de yok tabi;o yüzden umutlanmayın derim ben...

(bkz: ama ben umutluyum)

(bkz: en abaza ve en başarılı ben olmalıyım)
benim yazar olmam.
mankenden şarkıcı oluyor da abazandan neden yazar olmasın dediğim durum.
(bkz: abazan yazarlar) (bkz: melissa p)
güncel Önemli Başlıklar