1. 1.
  şahsen kötü bir durum diyebilirim. bu ülkemizde sürekli olan bir şey bunun önüne de bir türlü geçilemiyor. acaba çok mu gaza geliyoruz ondan mıdır ? ülkemizin en önemli spor dalı olan futbol maçlarında sıklıkla yaşıyoruz bu kötü sahneyi. tamam maç içinde rakip takımın mücadele şevkini kırabilirsin ama bu marşı ıslıklamak, yuhlamak nedir ? tartışalım.

  https://video.uludagsozluk.com/v/en-güzel-milli-marşlar-14829/


  https://video.uludagsozluk.com/v/bir-ülkenin-milli-marşına-saygı-duymamak-72897/

  3 ... bizans imparatoru kahpe antuan
 2. 2.
  insanın yaratılışında vardır. bu davranış ise ancak eğitimle, değer verilen şeylere saygı duyulması gerektiğinin öğrenilmesiyle son bulur.
  tabi bazı hayvanlara ne eğitim ne öğretim yarıyor orası ayrı.
  4 ... catstark
 3. 3.
  bir önceki maçlarda provakasyona düşmek yüzünden oluşan bir durumdur. normal şartlarda milli marşların bizim tarafımızdan çok ıslıklandığı duyulmamaktadır. diğer 2 videoda ıslıklanmıştır. isviçre ve yunanistanda oynanan maçlarda çok büyük tahrik ve provakasyona düşmüşüzdür. bu yüzden kendi evimizde böyle sonuçlar ortaya çıkmıştır. tabiki yapılan ne olursa olsun saygısızlıktır.
  3 ... feher
 4. 4.
  millet bilincinin gelişmemesi durumda karşılaşılacak durumdur.
  2 ... dedi ve gitti
 5. 5.
  ancak kendi milli marşına saygı duymayan bir başbakanı seven insandan beklenebilecek harekettir. kendine saygı duymayan adamdan başkasının değerlerine saygı duymasını beklemek saçmalık ayrıca düşünce kaybıdır.
  2 ... esenturk
 6. 6.
  normal şartlar altında türkiye'de olmayacak saygısızlıktır. yunanistan ve isviçre eşleşmelerinin ilk karşılaşmalarına misilleme nedeniyle yapılmış şeylerdir. türk insanı misilleme yapmayı sever, yaparsa da ses getirir.
  1 -1 ... gozgozgoztepe
 7. 7.
  Bir ülkenin milli marşına saygı duymayan insan, peki kendi marşına nasıl sahip çıkıp saygı duyacak diye sormak isteyeceğim olaydır.
  2 ... blow
 8. 8.
  düşman* bayrağını yerden kaldırtan bir ata'nın evlatlarına yakışmayan harekettir...
  3 ... chacal
 9. 9.
  (#7460135)
  ... they killed kenny you bastards
 10. 10.
  terbiyesiz bir davranistir. her ulke birbirinin marsina bayragina saygi duymak zorundadir.
  3 ... isyankarbumerang