1. 1.
  Mümkünatı olmayan beyhude çaba.

  Çomarımız susar ve bekler. izinden gittikleri televizyona çıkıp ne açıklama yaparsa hemen ona inanıp, papağan gibi tekrarlar. Sorgulamaz, araştırmaz, beynini kullanmaz.

  Bu sebeplerden ötürü boşa çaba içerisine girmeyin.
  10 -1 ... alkolik oldum
 2. 2.
  çomara olayı tüm detaylarıyla anlat gene bir bok bulur seni haksız çıkarır. çomarlar ile tartışmayınız, akıl sağlığınız için.
  2 ... allison reynolds
 3. 3.
  Çomarla tartışmak pişmanlıktır.
  2 ... yahigewrovski
 4. 4.
  gerçek anlamda imkansız olandır.

  reisinin çıkıp, yanlış yapmışız, kandırıldık özür dileriz dediği konularda dahi savunma yapma derecesinde cahil kör ve sağırlardan bahsediyosun. kime neyi anlatacaksın? fazla da sıkıştırmaya gelmiyor. allah sana imaaan versiiiiiinnn diye sekerek uzaklaşıyolar.
  3 -1 ... bobcat
 5. 5.
  iki saat gerçekleri anlat, yol yabtı ama derler kafayı yersin. bırak serhoşu yıkılana kadar gitsin.
  4 ... teflon
 6. 6.
  imkansız gibi bir şey. onun yerine atomu delmeye çalışmak daha mantıklı.
  3 ... true
 7. 7.
  Anlatmasına anlatalım da fikrinin değişme korkusuyla gerçeklerin kafasına dank etme korkusuyla dinlemeyip kulaklarına görünmez bi tıpa tıkıyorlar. 2 dakkasa anlatsanız 2 saat de 2 gün de... onun kafasında bi cümle var inandığı sen bitirir bitirmez hiç bi şey anlatmamışsın gibi o cümleyi kuracak.
  2 ... hukukihemsiree
 8. 8.
  bir çomara olayların gerçek yüzünü anlatabilmek
  1 ... flat head
 9. 9.
  Bu çomara bilgisayar verilip internet ve internete girilebilen mobil telefon verilmelidir. Televizyon izlemesi yasaklanmalıdır. 1 yıl sonra düzelmesi muhtemel.
  2 ... perrypotter
 10. 10.
  iPhone vergisi ile abd ye ambargo koyduğumuzu düşünen adama neyi nasıl anlatıcan. Tarihte ilk kez abd ye kafa tutan hükümet bu hükümetmiş halbuki hadi suriyeye büyük kürdistan için askeri harekat yapıcaz dese kuyruğa ilk giren bu hükümet olacak.
  1 ... vigilante8