bugün

Biraz art niyetli bir insanım sanırım ve sevdiğim isnanları herkesden herşeyden çok fazla kıskanırım.
(bkz: Malım ben)
çok kıskancım lan.
bu kadar aşırısını ikinci kişilerde gördüğümde tiksiniyorum. Demekki başkalarıda benden tiksiniyor.
özeleştiri yapamiyorum.
bencil huylarim var. torpuleyemiyorum.
Çabuk sinirleniyorum ve rahatıma düşkünüm.
kimseyi kırmamak için kendimi çok kırdım. bu kendime yaptığım en büyük haksızlıktır.
iyi niyetimi kullanan insanlara gösterdiğim hoşgörüyü bana hep iyilik yapan insanlara karşı gösteremedim. bu da iyi insanlara yaptığım haksızlıktır.
kısacası, ben mantığımla değil, duygularımla yaşadım...ağır bedel bir ödedim...bir bedel için ömürden harcanan 10 yıl yeterince uzun bir süre...
Her şeyi içime atarım en son patladığımda da allahına kadar yardırır milleti kırarım, ayrıca çok ta safımdır. (bkz: malım ben)
Tembelim

Geçmişten ders almam.
Yemeklerimi kimseyle paylaşamıyorum paylaşmak istemiyorum olurda paylaşmak zorunda kalırsam kim olursa olsun onu öldüresim geliyor ne kadar kötü ya.
Çok fazla şeyi içime atıyorum insanların yüzüne yaptıklarını vurmaktan çekinmemeliyim.
Kocaman ama bir işe yaramıyor.
Gereksiz sinirliyim. Belli etmesem de çabuk sinirleniyorum. Öyle göstermesem de alıngan ve duygusalım. Kendime fazla acıyorum bazen etrafımı göremiyorum.
mükemmelim.
şu sıralar sadece spor yapıp, uyuşturucu içip, sevişiyorum.

biraz yorgunum.
geldi yine tipini siktiğimin.
Pilavı elle yiyip suyu kürek kemiğime koyup içiyorum. Bu davranışlarımdan çevrem gibi ben de hoşnut değilim. Düzeltmeye çalışıyorum.
uzun zamandır saçmalama modundayım. halbuki hayatımın hiçbir kesitinde bu kadar saçma bir insan olmamıştım. üzülüyorum.
Anormal derecede sadık, açıksözlü ve iyi kalpliyim. hep kendimi harcadım sevdiklerim uğruna, tutunamıyorum hayata. Komplike bir karakter sahibiyim. Asosyal olduğumu da söylemiş miydim?
Çok yakışıklıyım kahretsin.
Memelerim çok küçük. Doğal olanı bu demi?
Herkesi kendim gibi kötü sanmam.halbuse iyi insanlar da var.
kendimden daha fazla karşımdakini düşünüyorum,
10 kişide olması gereken vicdan bende kalmış.
asosyalim. tişikkirler..
gözler benim üzerimde değilken götümün bu kadar kalkık olmasına (egonun tavan yapması babında dedim fesatça anlama) şaşıyorum doğrusu.
(bkz: ego denilince akla gelen ilk isim)
güncel Önemli Başlıklar