bugün

Eğer anneniz hariç çıkarsız seven kadın varsa karşınızda onu hiç bırakmayın.
allah nasip etsin ne diyeyim arkadaş. güzellik, para gelip geçici ama karşılıksız sevgi başka.
Kendisi zengindir erkegin parasina ihtiyaci yoktur. Tek istedigi sevmek sevilmektir.
aşık kadın seni isteyen kadındır, en büyük çıkarı zaten sensindir, ve onu mutlu etmek kendi dışında mümkün değildir. bu durum iyi gözükse bile zordur. yani başka çıkarı olursa alır gider, ama çıkarı sen olursan ölene kadar yakanı bırakmaz.
hayattır. tenine dokunduğunda yanıp kavrulacağın kadındır. seni koşulsuz sever. saçının rengine boyunun uzunluğuna gözünün rengine bakmaz. yüzyıllarca anlatılan efsanelerdeki aşkın özünü ucundan bile olsa yaşatabilecek kadındır. yaşam kaynağıdır. en zor zamanınızda, ümitleriniz tükendiğinde elinizden tutacak kimse olmadığını düşündüğünüz, isyan ettiğiniz zamanda cankurtaranınızdır. bittim dediğiniz an sizi ümitle doldurur, tutunabileceğin bir dalın olmadığını düşündüğünde elinden tutan olur. kıymetini bilin, siz de onu çıkar gözetmeksizin sevin. aşık olun, aşk güzeldir. aşkı yaşamayı hakedenle...
annenizdir. kesinlikle annenizdir. hayatta ise mutlaka değerini bilin.
içten seven kadındır.
samimidir.
sevgisine sonuna kadar güvenilir.
"yarın göreceğiz bakalım "dediğim kadın. hayırlısıyla.
Derhal basarım nikahı net.

Edit:ama işim olunca...
Anne denilen kadındır. Gerisi yalan. Geri kalan herkes bilinçli yada bilinçsiz, az yada çok, doğrudan yada dolaylı olarak bir şekilde çıkar gözetir.
Var mıymış öyle bir şey ya? Olsun lütfen çünkü.
Anneden başkasını görmediğim kişidir. Bazen o bile sevmeyebiliyor.
genelde ojeli tırnakları kırılmasın diye portakal soyamayan kızlara tercih edilirler.
bunun en başında anne geliyordur her zaman ama onun dışında bu durumda olanlar var. evet. siz zannediyorsunuz ki her kadın lüksü seven, egoist, cesareti olmayan, gururlu, her erkeği süründüren vb birçok şey çünkü neden bu özellikten en az birini barındıran biri karşınıza çıktığında siz direkt bu düşünceye kapılıyorsunuz. bazen zannettiginizin dışında çok daha farklı durumlar olabilir, bunu kabullenin her şey zannettiğiniz gibi değil, bu noktada genelleme yapmanın ne kadar doğru olduğunu söyleyin şimdi. zamanında onu sevmeyen adamı seven her sözüne rağmen, her incitmesine rağmen hiçbir çıkar beklemeksinizin seven bir insandım ben ve sonu kötü biten bir hikaye bu ama onun yüzünden kalkıp da diğer insanları aynı kefeye koymadım halbuki çoğu insan acımasız belki hepsi aynı ama yinede genelleme yapmadım çünkü kimsenin hikayesini, yaşadıklarını bilmiyoruz. her şeyden az az var ama hiçbir şey tam değil.
(bkz: anne). Burdan tum annelerin ellerinden opuyorum.
şimdi, nick ine bakınca, sana el öptüresim gelmiyor evlat.

evet, vardır, kimse çıkarsız seven kadını sevmez, diken üstünde beklerler hep, ne çıkacak bakalım diye, siz bilirsinizdir.
sonuna kadar onun için herşeyi yapacağım kadındır. bu kadınların en büyük düşmanı onların bu özelliğinden faydalanmaya çalışan insanlardır.
muhtemelen bir çıkar gözetilerek üzülmüş kadındır. nerde iyiliğiniz, şevkatiniz, güzel sözleriniz varsa hepsini yanlış kadınlara harcayın zaten. sonra da çok ama çok ve karşılıksız sevilmek isteyin...
Bazen doğru zaman değildir bırakmazsın kader ayırır.
varmı öyle kadın .hani varsa bana daha denk gelmedi de
hayır kör olsa koklaya koklaya bulurdu
Biraz seksist olacak ama kadınlar genelde bu şekilde seviyor.

Bence bütün piçlik hep biz erkeklerin başının altından çıkıyor. O güzelim kadınları heba ettik beyler.
beni de sevin lan. lütfen.
"Karşılıksız" olma iddiasıyla sunulup da sonradan bir şekilde zorbalığa alet edilmeyen tek bir şey yok arkadaşlar.
Evet evet buna "sevgi" de dahil.
En iyi ihtimalle duygusal baskı ve şiddete maruz kalıyorsunuz ama mal olduğunuz için farkına varmıyorsunuz.

Aman neyse ya yatıyorum ben, hadi iyi geceler.
Annenizdir.
annedir net.

"terk edeceğiniz kadındır, üzülecek kadındır bla bla" diye saçmalayan saftirikler de dönüp baksın kaç erkek anasını terk etmiş.

sikin sikin sonra gelip fedakarız diye ağlayın. yemezler gülüm...