1. 1.
    çok büyük bir skandal.
    a101 hesap ver.

birşah yoğurdun içinden silikon çıkması

https://eksisozluk.com/entry/74113532
    3 -2 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    (bkz: kesin olmuştur bu)
    tipik ekşi algı operasyonu. önce marketten bir adet birşah marka yoğurt al. sonra ne idiğü belirsiz bir cismi yanına yaklaştır ve fotoğrafını çek. sonra gelsin entariler. ''bu marketlerden alışveriş yapmayın, bunlar hükumete yakın, ayrıca içki de satmıyorlar, en iyisi migros hem içki de var, yaşasın laiklik'' gibi gibi.ayrıca niye hep bu ekşicilerin başına geliyor bu tarz şeyler amk?
    tanim: hitap ettiği kitleyi gaza getirmeye yönelik, ne olduğu bile anlaşılamayan bir cismin yoğurt ambalajı ile yan yana fotoğrafı çekilmesi durumudur.
    9 -9 ... bim kamyoncusu
  3. 3.
    Yapma be bugünde kovasını sıyıracaktım ekmekle. Vay arkadaş. Kime guvenelim artık.
    6 -1 ... kale3112
  4. 4.
    fotoğrafta yoğurt ve kova yan yana çıkmış. öyleyse inanmalıyız. hıı peki inandık taam taam.
    10 ... bize de mi caylak
  5. 5.
    Birşah yoğurt almak yerine silikon alsan daha sağlıklı olur zaten.
    En azından geri kalan kısım yoğurt olarak gelmiş şanslısın.
    2 -2 ... hakan yavas
  6. 6.
    Bu ürünlere hala yoğurt denmesini anlamıyorum. Bir tebliğ, bir yönetmelik çıkamadı.
    4 ... yasak merve
  7. 7.
    içine nasıl girmiş acaba?
    1 ... ilhamperimnerdesin
  8. 8.
    piyasada yoğurt gibi yoğurt yok ki zaten. bu ucuzcu marketlerdekiler tam felaket. eski tarihli, yırtık ambalajlı, ne çeşit yenmemesi gereken malzeme varsa bunlarda.

kardeşim ben yeni gelen yoğurdu bulmak için madenci gibi reyonu arkaya doğru kazmaya mecbur muyum? bulmak 20 dakika, ödemek 2 dakika aqun ürünlerini.
    1 ... ic anadolu ellaam
  9. 9.
    Hazır yoğurtların hiç biri yoğurt değil.kıvamı için domuz jelatini kullanılıyor hepsinde.5 lt süt alıp içine iki kaşık annenizden,komşunuzdan aldığınız yoğurttan koyamıyorsanız aha böyle olur.böyle olur müslüman marketin yoğurdu.lafları Allah icraatleri yallah.
    -1 ... cincinnatus