1. 1.
    bugün bana koyulan teşhis.

yani kısaca hayatım bitti artık hiç kimse benle arkadaş olmaz asla sevgilim olmaz,eşim olmaz, ailem olmaz, cocuklarım olmaz hayattaki her şeyim bitti sözlük bugün itibariyle. dedemde bipolardı kendini astı intihar etti , aynı şeklide dayım kendini alköle vurdu. benimde sonum onlar gibi olacak yanlız başıma ölücem kesin.
    -15 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    Hayır öğrenmek sıkıntı değil çevreni buna ikna etmek özellikle doktoru inanmıyor adam. bipolarsındır ama inandıramazsın kimseyi arkadaş.
    3 ... dengesizbirdr
  3. 3.
    Eğer ciddiysen, yanlış teşhis konulma ihtimali de bir hayli fazla oluyor. Başka doktorlara da gitmeyi dene.
    2 -1 ... solus auctor petrus
  4. 4.
    her şeyin başı sağlık.
    ... yasalmermisiyleyaklasankomiser
  5. 5.
    kesin yanlız ölücem hiç bir kadın bir bipoları sevmez anannem dedemden bipolar olduğu için ayrıldı sonra dedemde kendini astı benimde sonum onun gibi olacak. kızınca beni hep dedeme benzetirler işte sonum onun gibi olacak yanlız şekilde ya nithar edicem ya da yanlız ecelimle ölücem kesin yanlız ölücem.
    -5 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  6. 6.
    bipolar olmayan bir iki kişi kaldık.
    5 ... sezenist a feminist
  7. 7.
    Trollere bir etkisi olmadığı söylenen hastalık.
    1 ... esmer cocuk
  8. 8.
    üç yıl oluyor öğreneli. adeta hayat yeniden başladı benim için.
    ... huni kolisi
  9. 9.
    Başta yıkan bir olaydır. Kısa süre içinde yerini inkara bırakır. Onun da üstünden kısa bir zaman geçtikten sonra "lan acaba" denmeye başlanır. Anlamlandıramadığın davranışlarını bipolarlıkla anlamlandırabildiğini fark edersin. Sonra yine inkar edip herkese bunlar oluyor amk dersin. Ben daha ötesine gidemedim henüz. Bir günde bu kadar. Tedavisiz bir süreç geçirip mehdiliğimi ilan edip kalan ömrümü tasasız yaşamayı düşünüyorum. Geçmiş olsun.
    ... guclusirin
  10. 10.
    arkadaşlar güvenin bana psikolojiden anlıyorum ve bipolar tehşisi almışsanız bunun %95 ihtimalle tek sebebi doktorunuzun.

''bu mal psikolojik rahatsızlığı olduğuna inanmak ve bunu insanlara anlatmak istiyor, aksinin kanıtlanamayacağı bir tanı koyayım da hem uğraşmamış olurum hemde bu mal kendini tatmin edip beni kötüleyemez' şeklinde düşünüp sizi başından savmak için götünden uydurduğu tehşisdir.

izmirde büyük bir hastanede 2 doktorla bu konuyu kahve ve sigara eşliğinde konuştum ve

+hahaha bu gün 20li yaşlardaki 4 ergene bipolarsın dedim
    -hahah amına koduğumun ergenleri bi bitmediler he
    +ilgi çekecek malzeme arıyorlar işte, herkesde sözleşmiş gibi bütün ergenlere bipolar tehşisi koyuyor
    - çok zavallı değillermi lan hahahahuahauhau.

evet aşağı yukarı böyle bir muhabet geçti, haliyle kimse bipolarım diyen ergenleri ciddiye almıyor, direkt ergen bu görmezden gelelim gider gözüyle bakılıyor.
    1 ... gold tab gibson