1. 458.
    şu memlekette ki tikilerin alayı bipolar amk.
    3 ... timur cengiz hulagu
  2. 457.
    gençlerin %6854685464'ü bipolardır.Çok yaygın hastalığımız.
    2 ... sigaravekalben
  3. 456.
    Modern genc hastaligi yasli bipolar insanlarla hic tanisamadim ki anasini satayim.
    1 ... endless pain
  4. 455.
    Dikkatle söylüyorum ergenliğimde bende yoktu çünkü özenti değildim puhuhahha.
    1 -1 ... mdayd
  5. 454.
    Siz buna hastalık mı diyorsunuz amk psikozun yanında bir hiç.
    -2 ... verem eder geceler
  6. 453.
    Shameless dizisi yüzünden herkesin kendinde varolduğunu sandığı trend hastalıktır. inşallah hiçbir sevdiğiniz insan bipolar olmaz da gerçekte ne olduğunu bilmezsiniz.
    2 ... melevan
  7. 452.
    Yaşamış bir arkadaşım var . Maalesef büyük bir yük insanlarım omuzlarında taşıdığı.
    ... devrimtekyol
  8. 451.
    Mani ve depresyon dönemleri olan bir duygu durum bozukluğudur. Öyle canı sıkılan bipolar olamaz. Ciddi bir rahatsızlıktır. Ay benim dakikam dakikamı tutmuyor diye bipolar ilan edemezsiniz kendinizi.
    6 ... picigu
  9. 450.
    çok ciddi hastalıktır engelli gibi bişey sayılır bu insanlar . epilepsi ilaçları ile aynı ilaçları alır bide bunlar.
    -1 ... marvolo riddle 2
  10. 449.
    Bipolar bozukluğa sahip olmaktan daha kötü bir şey varsa o da bipolar bozukluğa sahip bir sevgilinin olmasıdır.Eski kız arkadaşım bu hastalığa sahipti beni bile bir süre sonra hasta etti.Aklım almıyordu her şey mükemmel gidiyorken bile defalarca intihar etti sebebini sorduğunda anlatmıyordu.Bir süre sonra bende tükendim o da.
    Edit: Yanlış anlaşılma olmuş sanırım.Eski sevgilim hala yaşıyor hiç bir intiharında başarıya ulaşamadı.
    2 -5 ... sol elin isyani