1. 1.
  gayet normal olan durum. kalbi temiz olsun hastalık gelip geçer.
  2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 2. 2.
  2 tane sevgiliniz varmış gibi olur.
  2 ... erbolatbatur
 3. 3.
  Tahminimce mani dönemi çok eğlenceli olur. Depresif dönemi de bir o kadar berbat.
  ... ride the lightning
 4. 4.
  Çocuk gibi davranılmalıdır. Ciddiye alırsanız siz de kafayı yersiniz. Ha bir de pompalamadan durmayın. Pompa her şeyin ilacıdır.
  -5 ... dakandaz
 5. 5.
  gerçekten bu tarz ilişkisi olup devam ettiren ve mutlu olabilen kişileri tebrik ediyorum.

  hayatınızın farkına varmadan içine etmeye başladınız. ilk zamanlar her şey iyi güzel olabilir. karşınızdaki kişinin dertlerini dinleyerek ona yardımcı olmaya çalıştıkça ona alışırsınız. siz farkında olmadan kendi dünyasının içine çeker manipülasyonlarıyla. daha sonra onu sürekli kendinizden ödün vermeye, onu mutlu etmeye çalışırsınız. onu iyileştirecek olmanın inancı sarmıştır dört bir yanınızı. fakat bu herkesin kaldırabileceği ve kolay bir durum değildir. haftanın bir kaç saati mutlu, geri kalan saatlerde de neden, niye sorularıyla içten içe kendinizle konuştuğunuz, sürekli onun dertleri ve sorunlarıyla boğulduğunuz bir yaşam ne kadar güzel olabilir? karşınızdaki insanı hiç bir zaman çözemeyeceksiniz. onunla birlikte hayatınızı mahvedip boğulacaksınız. elinizde avucunuzda hiç bir şey kalmadan ya başka birine aşık olup sizi terk edecek, ya ansızın ortadan kaybolacak, ya intihar edecek, ya da size yalanlar söyleyecek, kandıracak, sizde ruh hastası birine dönüşüp öylece kalacaksınız.

  kurtulmanızı tavsiye ediyorum. arkanıza bakmadan, yol yakınken kurtulmanızı.

  şimdi bu hastalığa sahip veya bu hastalıkla boğuşan sevgilisi olanlar linç edebilir. sizlere de hak veriyorum. fakat yazdığım her şey yaşadığınız şeyler. bok gibi bir hayat ve kafanızın içinde sürekli kendine sorular soran paranoyak bir beyin.
  11 -3 ... li monata
 6. 6.
  Bunlar benden hoşlanıyor da bi işe yaramıyor tabi.
  -2 ... tenete