1. 1.
    gayet normal olan durum. kalbi temiz olsun hastalık gelip geçer.
    2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    aslında bipolar olan sensin ve orada bir kız yok. kendi kendini öpüp mıncıklıyorsun.

kendi bekaretini almadan seni uyarmak istedim.
    4 ... betonayakkabi
  3. 3.
    manik dönemlerinde sizi de kendisiyle birlikte mutlu eden, enerjinizi yükselten hayattan keyif almanızı iyi ki yaşıyorum demenizi sağlayan, depresif dönemlerinde ise ağır intihar düşünceleriyle yaşamdan bezdiren, dibe çöktüğünde " seni hissedemiyorum" diyecek kadar ilişkiden soğuyabilen bir kızla birlikte olmaktır.

zordur, çünkü beklenmedik davranışlar hat safhadadır. yeri geldiğinde mantıklı taraflarınızı kaybedip onun dünyasına kaptırırsınız kendinizi. bir noktada yorucu ve boğucu hale gelmeye başlar, gerçekliği kaybedersiniz. bütün bunlara rağmen onu iyileştirebilecek, hastalığına çare olacak kadar sevebilirseniz belki bir gün bu hastalığını atlatabilir.

lakin en başından cehennem gibi bir süreç olacağını kabul ederek yola çıkmak lazım.
    21 -2 ... kahraman arketipi
  4. 4.
    2 tane sevgiliniz varmış gibi olur.
    2 ... erbolatbatur
  5. 5.
    Tahminimce mani dönemi çok eğlenceli olur. Depresif dönemi de bir o kadar berbat.
    ... halo on fire
  6. 6.
    Çocuk gibi davranılmalıdır. Ciddiye alırsanız siz de kafayı yersiniz. Ha bir de pompalamadan durmayın. Pompa her şeyin ilacıdır.
    -4 ... dakandaz
  7. 7.
    Yallah watpade. Burada işiniz yok.
    -1 ... raid e kafa atan ana yuregi
  8. 8.
    gerçekten bu tarz ilişkisi olup devam ettiren ve mutlu olabilen kişileri tebrik ediyorum.

hayatınızın farkına varmadan içine etmeye başladınız. ilk zamanlar her şey iyi güzel olabilir. karşınızdaki kişinin dertlerini dinleyerek ona yardımcı olmaya çalıştıkça ona alışırsınız. siz farkında olmadan kendi dünyasının içine çeker manipülasyonlarıyla. daha sonra onu sürekli kendinizden ödün vermeye, onu mutlu etmeye çalışırsınız. onu iyileştirecek olmanın inancı sarmıştır dört bir yanınızı. fakat bu herkesin kaldırabileceği ve kolay bir durum değildir. haftanın bir kaç saati mutlu, geri kalan saatlerde de neden, niye sorularıyla içten içe kendinizle konuştuğunuz, sürekli onun dertleri ve sorunlarıyla boğulduğunuz bir yaşam ne kadar güzel olabilir? karşınızdaki insanı hiç bir zaman çözemeyeceksiniz. onunla birlikte hayatınızı mahvedip boğulacaksınız. elinizde avucunuzda hiç bir şey kalmadan ya başka birine aşık olup sizi terk edecek, ya ansızın ortadan kaybolacak, ya intihar edecek, ya da size yalanlar söyleyecek, kandıracak, sizde ruh hastası birine dönüşüp öylece kalacaksınız.

kurtulmanızı tavsiye ediyorum. arkanıza bakmadan, yol yakınken kurtulmanızı.

şimdi bu hastalığa sahip veya bu hastalıkla boğuşan sevgilisi olanlar linç edebilir. sizlere de hak veriyorum. fakat yazdığım her şey yaşadığınız şeyler. bok gibi bir hayat ve kafanızın içinde sürekli kendine sorular soran paranoyak bir beyin.
    7 -2 ... li monata
  9. 9.
    Benim kız versiyonum bu. Benim gibi ilaçlarını düzgün ve düzenli bir şekilde alıyorsa ve arada bir doktora kontrol için gidiyorsa bir sıkıntı çıkmaz.

Ben 6 farklı ilaç alıyorum her gün ve ayda 2 kez kontrole gidiyorum. Kendi hayatım dahil kimsenin hayatını mahvetmedim.
    2 -1 ... mithranin yemini