bugün

Bir an yeni bir shit coin ismi sandım, markayı okadar unutmuşum ki.
Son 9 entryden 8 tanesi bildiğiniz reklamdır. Aynı üyelerin aynı sıralamayla reklamını yaptığı diğer ürünler de aşağıdadır.

(bkz: bioblas)
(bkz: bioder)
(bkz: nutraxin)
(bkz: restorex)
Sahibi enteresan bir adamdı ege bölgesi için müdür arıyordu oteldeki görüşmeye yanına karısını çoluğunu çocuğunu getirmiş değişik bir tip.
aynı başlıklara aynı entryler girilmiş. arkadaşlar reklam olduğunu bu kadar belli etmeseniz ? ben de kullanıyorum gerçi * ama öyle abartılacak bir etkisi yok. Saçları yeniden çıkartmıyor. Gözlemime göre hacimlendirip kabartıyor biraz bu da saçın çoğalmış gibi gösteriyor. Ha başka markaların pahalı, dandik şampuanlarından iyidir tabi.
Hiç bir faydasını görmediğim sıradan şampuanlardan hiç bir farkı olmayan pahalı ve gereksiz şampuan markası.
Sanırım kendini iyice geliştiriyor 15 yıl önceki ürün değil kaldıki o zaman bile çok kullananı vardı ... şu dönemde bilinirlik anlamında medikal şampuanlar arasında zirvede olmayı hakkettiğini düşünüyorum.
(bkz: uludağ sözlük kel yazarlar veritabanı).
Saçlar ile ilgili bir çok tecrübesi olan bir markadır. Açıkçası kullanırken öncelikle düşündüm sonra ise yeni bir ürün piyasaya sürdü. Keratin satın aldım ve 1 aydır kullanıyorum. Hem saçlarım dökülmüyor. Hemde eski doğallığına kavuştu. Çok mutlu oldu öneririm..
sarımsak saçlar için çok faydalı önce bende anlam veremedim. Fakat araştırdım siyah sarımsak da bulunan bitkisel öz saçın dökülmesini önlüyormuş. Zaten Bioxcin sarımsaklı olanın bitkisel olması başlı başına bir durum. Kullanıyorum kesinlikle öneririm.
Bioxcin ürünü ile ilgili piyasada çok farklı bilgiler dolaşıyor. Otuzlu yaşların sonuna doğru gelmiş bir kişi olarak ben çevreme hep tavsiye ettim. Öncelikle düzenli kullanılması gereken bir ürün. Alışveriş sitelerinde "aldım, kullandım hiçbir etkisini görmedim" diyenler var. Birkaç kullanımda ben de etkisini görmedim. Fakat düzenli kullanımda yavaşlattığını düşünüyorum.

Yeniden saç çıkarmak gibi bir etkisi olduğunu sanmıyorum. En azından bende böyle bir etkisi olmadı. Ancak, saç dökülmesini çok ciddi ölçüde azalttığına inanıyorum. Mevcut saçlarım daha gür, daha kalın ve yavaş dökülür bir hale geldi. Öncesinde çok yoğun saç dökülmesi yaşayan bir kişiyim. Ayrıca, kullanmayı bıraktığım dönemlerde de yeniden saç dökülmem hızlandı.

Bitkisel karışımlar ve farklı birçok marka deneyip, pek etki göremedim. Bazılarına da güvenemedim.

Saç dökülmesi olan arkadaşlara önerim saçlarını iki günde bir şampuan ile masaj yaparak yıkamaları ve daha sonra serumu uygulamaları. Ben her gün uygulamıyorum. Her gün kullanılması önerisi bence biraz da ticari kaygılar ile daha fazla ürün tüketilmesini teşvik etmek amacı taşıyor. Bu kullanım ve hafta birkaç gün çinko, biotin takviyesiyle büyük ölçüde dökülme hızı düşüyor. Dökülenleri çıkartmanın da keşke bir yolu olsaydı.

Yıllardır dökülme yaşayan biri olarak faydasını gördüğüm ürüne dair kişisel deneyimlerimi paylaşmak amacıyla yazıyorum.
kendini değerli kılma olayını çok iyi yapıyorlar.

1 sadece eczanelerde satılıyor. öyle gidipte a101 den alamazsın.
2 adamlar şampuanların arkasına karekodu eklemiş. orjinal mi değil mi diye sorgulayabiliyorsun.
güncel Önemli Başlıklar