1. 1.
  yurt dışına vize almak için ihtiyacınız olan vesikalık fotoğraf türüdür.Resim üzerinde yüz tam ortalanmış ve çene ucundan saçların başladığı bölgeye kadar sağ ve sol yüz hatları tamamen görünür olmalı. Yüz kısmının yüksekliği resmin yüzde 70 ila 80`ini kapsamalıdır (yüz yüksekliği 32 ile 36 mm arasında olmalıdır). Kişinin yüz kısmı küçültülmeden başı (saç modeli de görünür şekilde) tamamen görünür olmalıdır.
  2 ... wishy washy
 2. 2.
  ayrıca sol gözün toprağa bakmaması da gerekli. sol elin sağ kulakçıkla olan orantısının 3/2 olmalı.ense saç kesimin fuallerle eşit seviyede sayı olarakta uzunluğu ile doğru orantıda olmalı. ...ötün sol lobunun iç açıları toplamının sol meme ucunun cotanjantı ile eşit seviyede olmalı ki en önemli nokta budur. belki o zaman vize alabilirsiniz.

  Türkiyeye giriş için vize şartlarını ben belirlemek istiyorum o zaman görsünler hakkın ızdırabı nasıl olurmuş. evden bile çıkamazlar.
  1 -1 ... algulumvergulum
 3. 3.
  ingiltere ve birçok schengen ülkesinin vize başvurusunda istediği 3,5 cm & 4,5 cm ebatında olan sadece kafa kısmının çıktığı, ön cepheden çekilmiş, ince ayar gerektiren fotoğraftır.
  ... imper
 4. 4.
  başı kapalı insanların kulaklarının gözükmediği, fakat baş örtüsü kullanmayan insanların kulaklarının gözükmesi için saçlarını toplaması gereken durumu yaratan fotoğraf çeşitidir.
  ... planet
 5. 5.
  insanların potansiyel katil zanlısı gibi çıktıkları vesikalık.*
  1 ... homunculus
 6. 6.
  çoğu genç neferlerin e okuldaki resmidir.
  pasaportlarda kullanılır genelde*
  neyse suratın kareye sığdırıp alabilindiği kadar yakından alındığı fotoğraf.
  ... feedyourhead
 7. 7.
  insanları kendinden soğutan, utanç veren, facebook profil fotoğrafı olarak asla kullanmayacağınız fotoğraftır.
  1 ... desperatescientist
 8. 8.
  sırf yüzümüz görünsün diye kafamızın kocaman çıktığı resim.
  ... 3 tam 1 robot
 9. 9.
  saç kesiminizi değiştirdiğiniz zaman vize alırken sıkıntı yaratıp yaratmayacaklarını merak ettiğim fotoğraf türüdür.
  ... sufferinq
 10. 1.
  yüzün daha ablak çıktığı fotoğraf.
  ... judas