bugün

rakiplerine göre daha az reklam kampanya vs yaptıklarından mıdır bilmem çok geç keşfettiğim marka. içeriğinin bitkisel olmasıyla tavlanmıştım. etkisini görünce de banyomda yerini kalıcı olarak aldı tabi.
uzamamaya ve dökülmeye yemin etmiş saçlarımı tokatlayıp kendine getiren markadır. botanic oils serisiyle kendi aşmış ve piyasadaki yerini güçlendirmiştir. şahsen daha iyi bir şampuan kullanmadım.
Ne reklam yaptiniz bugün ya peh:/
saç bakımı diye kuaförlere döktüğüm paraları sadece bioblas ürünlerine yatırsaydım şimdi saçlarımı savura savura hava atardım. geç keşfettiğim için üzüldüğüm markadır, zira ürünler ciddi anlamda kaliteli.
Seboreik dermatitli olup da kullanan var mı?
sülfatı silikonu parabeni falan hep içinde. niye övmüşsünüz bunu anlamadım.
hangi ürününü kullansam bi şekilde memnun kaldığım markadır. döküle durdurma desen var, saç güçlendirme desen var, besleme desen var. e daha ne arayacağız canım belamızı mı?
sarımsak özlü şampuanıyla resmen saça can veren bir ürün. birkaç yıkamada bile etkisini gösteren başarılı bir üründür.
saçımla alakalı en ufak bir problemde ilgili ürününü kullanarak sorunumu çözdüğüm markadır. senelerdir kalitesinden ödün vermeyen, belli bir çizgide kalan bir marka.
bitkisel bazlı olduğundan rahatlıkla her ürününü kullandığım markadır. ürünleri ise ciddi oranda başarılı ve etkilidir. uzun yıllardır kullanarak bu yorumu gönül rahatlığıyla yapabiliyorum.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.