bugün

okan bayülgen'in programına da katılmış bir sanatçıdır. ancak inanılmaz bir kişilik değişimi sezinlemişimdir kendisinde. kesinlikle engin günaydın'a çok benzemektedir bu beyaz show'daki haliyle. o gece binnur kaya kesinlikle oynamıştır. aralarında şöyle iğrenç bir söz kesmiş olabilirler mesela.

engin : beyaz show'a çıktığında benim halimi oynasana bakalım becerebilecek misin.
binnur : ne demek hemde alasını beceririm.*
yeni çarptı gözüme öyle siteleri gezerken. yani binnur'un o halini yeni gördüm. buna eminimki öyle bir insan değil. engin günaydın dizi seti harici günlük konuşmasında aralara çok ııı terennümü koyan ve tek kişilik gösterisini seyredenlerin hatırlayacağı üzere bunu abartan bir sanatçıdır.

edit : bu bir komplo teorisidir.
Cihangir'in en müstesna sakinlerinden biridir. iki kere aynı mekanda gördüğü birine üçüncü kez de gülümseyerek selam verir.
Güldüren tek kadın.Avrupa Yakasında Şahika ve Dilber Hala rolünü çok güzel üstlenmiş.
Doğal,sempatik.
Yabancı damat dizisinde öne çıkan ve avrupa yakasnda popülerliliğini artırmış son zamanların en iyi oyuncusu.
son zamanların tartışmasız en iyi bayan oyuncusu, komedyeni, reklam yıldızı.
*
kaynanalar dizisinden beri, en iyi oyuncular listemde bir numaradadır kendisi... yani tiksindiğim bir karekter olan, tukcell'in tavuğu bile, onun sesinde şirin gözükmüştür gözüme.
iyi bir rol yazılsa da, yeniden ekranlara dönse dediğimiz süper ötesi kişilik.
vavien isimli filmde engin günaydın ile baş rolde olan oyuncu.
yüzünde her daim tatlı bir tebessüm olan,her rolün altından kalkabilen bir oyuncudur.bir de adana şivesini çok iyi kullanır ama nereli olduğunu bilmiyorum.
usta aktris.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.