bugün

kırmızı oda adlı dizide kentli, eğitimli ve bakımlı bir kadını canlandırdığı için fark ettiğim şey.

görsel

gerçekten çok asil ve güzel bir kadın.
görsel

gerçekten var böyle bir şey. kadın o kadar muhteşem bir oyuncu ki çirkin olması gerektiğinde çirkin, komik olması gerektiğinde komik, güzel olması gerektiğinde güzel, kederli olması gerektiğinde kederli oluyor.

aslında cidden alımlı bir kadın.
doğu anadolu türk'ü olduğu için gizli bir güzelliğe sahiptir. güzel olması gerektiği rollerde "oha!" dedirtiyor.

elazığlıdır kendisi.

edit: neyi eksiledin lan sikik? neresi battı?
olm bu nasıl başlık lan demeye geldim ama paylaşılan fotoğrafları görünce dev bir hassiktir çektim. çüş harbiden. güzel kadınmış.

niye kendisini çirkin gösteren abuk subuk komedi dizilerinde oynadı ki acaba? binnur kaya'nın güzel olduğunu gördüm ya ölsem de gam yemem. kırmızı oda adlı diziyi hiç izlemedim.
görsel

ekşi sözlük'te çirkin diyen gavatları gördüm. onların hepsine aha bu fotoğraf kapak olsun. binnur kaya çok güzel bir kadındır ve hiçbir yerinde estetik yoktur.

bu ülkede ayşen gruda'ya yıllarca çirkin dendi ama gençken aslında güzeldi ve bir havası vardı. eskiden kadınların gülşen bubikoğlu veya filiz akın gibi olması beklenirmiş. şimdi ise fahriye evcen veya serenay sarıkaya gibi olmaları bekleniyor.
tanıyanlardan bildiğim kadarıyla iyi yürekli güzel bir insandır binnur hanım.
sana gözlük verelim. Binnur kaya sempatik ve komik olabilir, pekala başarılı da olabilir lakin "güzel kadın" ve "binnur kaya" kelimeleri yan yana gelemez.