bugün

'halk para etmez' dedi savcının sıfatsız bulduğu amca. Güzel söyledi.
Hepsinin abdesti cami balkonunda baldırdan bozulmuş. ister istemez insan üzülüyor tabii...
Neyseki abdest suyu bedava...

Not: toto sende de ne göz varmış. Hakemin kadın olduğunu baldırından anladın.
(bkz: kız mıdır kadın mıdır nedir)
bir tane şerefi yerinde olan savcı yok ki bu orospu evlatlarını konuşmalarından dolayı mahkemeye sunsun.

amına kodumun memleketinde bir tane işini düzgün yapan savcı yok.
Savci bunlari potansiyel sapik olarak mahkemeye vermeliydi bu ne amk izle izle sonra ahlakimiz bozuluyor sie amk gavatlari.
Bu nasi camilan uzaydamı o cami.
Bu insanımsılar tarikat cemaat yuvalarında ufacık kız erkek çocuklarına yapılan insanlık suçlarında nerede?
Bir tanesi dinimize müslüman olana bu yakışır mı demez.
Ümmetin hayasına neşter vuruyormuş dedi dayanamadım kapattım.

Biride savcıya gitmiş savcı senin sıfatın yok demiş hahaha yatta sıfatına sıçam.

Hayasını siktiklerim.
işim dolayısı ile son 5 seneyi yurtdışında yaşayarak geçiriyorum. bunun son seneside bütün türk erkeklerinin eli s.kinde geldiği ukrayna. hani özellikle kışları soğuk havanın verdiği rahatsızlık olsa gerek, kızların yazın giydiği kıyafetleri türkiyede ancak yatakta falan görebilirsiniz. yine de, bakmak istediğim zaman bakıyorum bakmak istemediğim zaman kafamı çevirip yürüyorum arkadaş. sizde yapın aynısını ve yürüyün gidin. demek ki, bakasınız var.
büyük oyunu gören bingöl halkının dinine bağlı akil insanları bu oyunu bozmak için gereken tepkiyi zeka, ahlak, çağdaşlık, kültür, bilim, ileri görüşlülük temellerine bağlı kalarak veriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=1z53BeVuvwU