bugün

pavırpoirtte çizilmiş fotoşoplu bir resimdir.

görsel

o değil de adam pul çalıyor lan. kleptomani olmuş bunlar.
olabilir oynayabilir bu sizi niye rahatsız etti ki şimdi. sözcünün tamamen piçliğidir bu haber nerede özel hayata saygı? amk adamları adam olun lan biraz sabah neyse sözcüde odur aynı bokun laciverdidir ikisi de.
Kumar oynamasını değilde babasının 2002de Ulaştırma Bakanı olmasının ardından oğlunun gemi filosu kurmasını tartışabilsek. Sıra gelmiyor ki.
minareyi çalan kılıfını hazırlar. bunlarda kumara bulmuşlardır.
egemen bağış'tan fetva almışlardır.
Herkes herşeyi kimin ne olduğunu biliyor kardeşim en başta akp seçmeni .
Dün fenerbahçe başkanı (fenerliyim anlamakta sıkıntıya girenler olabilir) götü yanmış gibi bağırıyordu başkanlığı bırakmam diye .
Bu alt tarafı bir spor kulübü başkanı kimbilir nasıl avantaya var ortada yapıştı gitmiyor .
Kendisi de aynı tiyniyette din le imanla Hz ömer kıssaları ile gönül bağını koparmış akp seçmenine göstermeye çalışıyorsun oğlum baksana bu nasıl müslüman diye sanki göstermeye çalıştığın adam müslüman mı?
Müslümanlık başka dincilik başka.
Düşün koca memleketi ele geçirmiş tayyip bütün avantanın üzerine oturmuş bırakır mı süleyman şaha füze bile attırıyordu.
Senin benim oyum değil bunları belirleyen seçimde yüzde 41 alan adamın ısrarla seçime tekrar gidelim demesindeki normalde anlamı olmaması gereken cesaretin altında yatanın da bilincine erdiğimizde bu kayrılanlarla kayrılmayanların mücadelesi elbet anlam kazanacak.
Ülkeye döviz getiriyor yanlış anladınız.
(bkz: imamh hatip için temel parası)
işte bunlar hep seks.
montaj bunlar akpli bakan mı asla yapmaz onlar. paralelciler işbaşında.

tam bir akpli savunması, inanmazlar asla...
müslümanlığı göstermelikmiş dedirtir.
gündeme düşen fotoğraftır.

Benimde babam bakan olsa, cebimde dokunulmazlık denizde gemilerim, cebimde trilyonlarım olsa. Böyle öküz gibi semirip dana gibi yatıyor olsam bir de ne yaparsan yap "hak" uğruna yapıldığını sanan dangalak bir seçmen kitlesi olsa ben de gidip kumarhanede kumar oynarım. Hatta rulet masası üzerinde grup seks yaparken selfie bile çektiririm lakin vermemiş mabut, neylesin sultan Mahmut.
kerhanede fotosu olsa ne yazar ki. utanan mı var ?
babası sıfırla deyince yanlış anlayan mal hareketi.
salak kumara yatır dememiş baban. sıfırla demiş. git cumhubaşkanı oğlundan öğren.
efendim. müslüman akpli bakanın müslüman veledi kumarda gavurun parasını alıp somaliye yardım için veriyor. ne kadar fesatsınız.
adam cihat yapıyor orda.
(bkz: paralel koydu Onu Oraya)
görsel
mesut yılmaz'a kumarbaz diyerek laf atan bir grup troll şimdi özel hayata saygı diyor. buraya ben bi rezerv alayım. burada mal çok ilerde değerlenir.
(bkz: ne özeli be genel genel)
sonra niye her ay telefonumdan 1.58 lira kesiliyor ağlanırız.
o paraları o göbek yiyor işte. ak mallar bu fotoğrafdan bir şey anlayın bari.

bu adam ülkenin parasını çatır çatır yiyor bak, sen evladına çikolata alamazken o kumarhanede acımadan yiyor.
Birkaç gün sonra kutlu doğum haftası etkinliklerinde de boy gösterir bu tosun.
Maşallah.
dogrudur yada degildir. bilemiyorum ama dogruysa hic sasirmayacagim olaydir.

iyi kotu 15 senedir ticaretle ugrasiyorum. kazik yedigim adamlarin hepsi tutucu, dindar, namazinda insanlardi.

o yuzden dindar sandiginiz insanlarin aslinda dinleri namaz ve oructan ibaret malesef. dinin asil hikmetini anlayamamis bir toplum olup cikmisiz.
babasının başbakanlık hayallerini yıkan fotoğraf.
Çıkıp yolda birini vursa onuda umursamazlar.
Bu kumarhane olayına şaşıranlara şaşırmaktayım.
0:00 1:46
(#32177275).
Elhamduillah muslumanim dedikten sonra gunahlar affoluyor.