bugün

işin en utanç verici tarafı bu propagandanın yapıldığı yer bir camidir.
bu videoyu ysk değerlendirseydi 1/4 ü geçersiz derdi.
ysk'nın bile oy çalındı diyemediği, "sandık başkanlarından memur olmayanlar var" diye verdiği kararın ardından; camide, allah'ın evinde utanmadan iftira atabilecek kadar gözü dönmüş binali yıldırım paylaşımı.
propagandanin yapildigi yere bakinca din tüccarligindan usanmadiklarini görüyoruz.

akli basinda ak partliler hic mi rahatsiz degil bu durumdan?
binali yaldırımın çapulculara verdiği manifesto niteliğindeki ayarlardan biridir. net..
Yüzü kızarmadan yalan söyleyen bir eski başbakan. Ben utandım onun yerine.
görsel
Ne zaman birleştirici bir dil takındınız da şimdi takılasınız.

Ayrıca çalınan oy yok binali efendi, ysk kararını okursanız anlarsınız, siz yanlış anladınız herhalde.

-31 mart da çalınan oyların hesabını soracakmısınız?
+abi ysk...
-soracakmısınız?
+ama abi ysk...
-soracakmısınız?
+sormayacağız abi sor-ma-ya-ca-ğız çünkü çalınan oy yok, ysk kararında sandık üyelerinden biri kamu görevlisi değilmiş. Oy moy çalınmamış anladın mı? Çalınan birşey varsa oda hak ve adalettir, bunun hesabını biz şimdi kimden soralım?
-&%₺#?
Allahsızlık yapmaya gerek yok.

Bu ne rezilliktir lan böyle?
adam vekil değil belediye başkanı değil. adına başlık açılınca devlet Bahçelinin kasetini ifşa etti sandım. o da yok.
sıradan bir nobodynin videosunu paylaşmanın alemi ne?
türkiye nin tarihine kara bir leke olarak geçmiştir.

gerçekten utanıyorız. yukarıda allah var.
bu adam duracell pil ile yarisan sikko piller kadar bile guven vermiyor. onun bunun gaziyla olmayacak isler pesinde kosup su an bulundugu konumdan bile asagiya cekiyor kendini. onceden saf saf konusan cocuk kiliginda falan diye gulup geciyorduk da, baydi artik.
bir insanın sinirden yüzüne tükürmek istersin ya. hah, bu adama onu bile yapmak istemiyorum.

mağdur binali sen de haklısın seni aday yapmayacaklardı.
daha seçim bitmeden kazandığını ilan edip kaybeden bir insan hangi yüzle böyle bir açıklama yapabiliyor aklım almıyor adamda yüz yokki.
https://www.youtube.com/watch?v=pY52EHbXB8E