bugün

" benim gözüm mü seçmiyor buradan binali bey mi geçmiyor ? " dedirtti.
güm güm bür bür...
bugün toplamda 4000 oy kendisine yazıldı. yarın neler olacak bakalım.
arap atı gibi sonradan açıldı reis.
doğru önerme. başbakanlıktan meclis başkanlığına, oradan belediye başkan adaylığına, oradan düz milletvekilliğine gümbür gümbür geliyor.

seneye muhtar olacak az kaldı.
Ya orasını bilmiyorum da, bu saatten sonra istanbul'u binali'ye verirlerse gümbürtü kopar. Kendileri de biliyor bunu. Zaman kazanıyorlar yalnızca...
birileri gerçekten imamoğlunu çekemiyor, ama bu onun kazandığını ve alnının teriyle bu işten çıktığını değiştirmez.
Bahar gelmiş istanbula ve gitmez.
nereye ?
bu saatten sonra anca anasının dizinin dibine gider *
görsel
herhangi bir yere gümbür gümbür gelmek adamın var oluşuna ters bir kere.onu bir parça çekilir kılan özelliği varsa o da budur zaten.herif hayatı slow motion yaşıyor, gümbür gümbür geliyor diyorsunuz yahu pes.
yalova 2014 seçimlerinde ayni şey tek sandıkta chp aleyhineyken durum, lehine dönmüştür. oylar tekrar sayıldığında yanlışlık ortaya çıkmıştır.

şuan o gun 1 sandikta muharrem incenin hakkımızı yedirmeyiz diye çırpındığı olay binlerce sandikta gerçekleşti. ve diyorlar ki ortalık karışır.

neden karışsın hukuksuz bi durum yoksa eğer. yok chp kazanirsa tebrik ederiz.

ama bu felaket çığırtkanlığı yapanlar incelenmeli, gerekli yerlere iletilmeli. insanlari hukuksiz sekilde galeyana getirmenin bedeli olmalı.
siz geldiğini sanarsanız ama o gitmektedir;
görsel
görsel
maalesef canım ya..

gelemiyor işte..
(bkz: yoğurt al gelirken)

http://3.bp.blogspot.com/...-gelirken+%25281%2529.jpg
at vardı bir tane gümbürgümbür diye ondan bahsediliyor galiba.

https://www.fotofinis.net...ris-istatistikleri-124255
Adamın kendisi inanmıyor geleceğine.
Ni ye la kilo mu almış..
Çok gümbürdeme, çocuk uyuyor.
Yuvarlanıyor tepe taklak.
gümbür demedim güldür dedim.
Gelmesin. Bu adamda ne gördünüzde gelsin istiyorsunuz.

Mantıklı cümle kuramıyor ki adam. Bildiğin kukla.

Bir iki seçkin söz:

Teknolojiyi fazla kurcalamayin işinize yarayanlari alın

Seçimde vaat verilir, sonra yapılmaz
konuşmaya bile üşenen adam gümbür gümbür gelir mi ?
(bkz: peki)
komik, eğlenceli, kafa adam. lakin ülke yönetmek için bu 3 ü değil yerine göre komik, bilgili, adaletli olması gerekir. istediği kadar gümbürdesin gelen ses merdivenlerden yuvarlanırken gelen gümbürdeme sesi olacaktır.
binali haldir huldur bile gelemez.
güncel Önemli Başlıklar