bugün

Valla ben sadece ışıkkent ambarlarda bi Ziya dayı var 1210 fordu olan ona benzettim sadece .
arada başörtüsü olmasa bankaya gidip kendine kart çıkarsa ayıkan olmaz bankadan.
kadınlar kutsaldır da erkekler orospu çocuğu mu hedesidir.

(bkz: entry girememek)
hak verdiğim düşüncedir. solcusu sağcısı veya muhafazakarı ayırt etmeksizin hiç kimse kadına küfür etmemelidir.

(bkz: böyle konu açın canımızı yiyin)
kronik solcuya bunlar anlatılmaz bi kulaktan girer diger kulaktan çıkar.
En az popüler konular üzerinden artı oy kasmaya çalışmak uğruna varolmayan şeyleri gündeme getirmek kadar saçmadır.
Önce küfür nedir onu öğrenin. kemalist'i solcu'yu yıpratmak için olmayan şeyleri ortaya atmayın.
Hanfendinin görüntüsü ve bakımsızlığı konu edildi. Çirkin dendi. Bu yersiz ve kaba bir davranıştır. Onaylanacak bir tarafı yok.
Küfür edildi diye iftira atmanın, hele de bir de kemalist diye hedef göstermenin de onaylanacak bir tarafı yok.

Edit: artı oy derdinde olmayan yeni ve dikkat çekmek için gereksiz yere kemalist sözcüğünü içeren bir başlık açmak yerine, gider sabahtan beri aynı konuda açılmış popüler başlıklardan birinde anlatır meramını.
Yemiyoruz.
adamlar milletin amına koyacağız dedi sustunuz ,
ananı al git dedi sustunuz ,
bütün ülkeyle yedi sülaleleri dalga geçti sustunuz ,
yolsuzluk yapıp milletin amına koydular sustunuz ,
şimdi kalkıp kadına çirkin dediler diye yok analar kutsaldır muhabbetine girmeyin.
Seviyesizlikten başka birşey değildir ahlaksizliktirda çok aşağılık birseydir .
yav en kötü moderasyon uludağ sözlükte hiçbir şeye bulaşmayan yazarlara bile sözde dindar ak partililer tarafından sınırsız hakaretler ediliyor. biz bir şey söylediğimiz zaman hesabı siliyorlar. nedeni çok basit iktidar ile bunlara oy veren kesimin doğal olarak profili birbiri ile uyuşuyor. ilk işleri ne? iftira atmak. adamların sayısı o kadar fazla ki amaçları normal yazarların psikolojisini bozmak.
halkın ne olduğu ortada biz söyleyince ateist, komunist, vatan haini ilan ediliyoruz kim tarafından? gerçek vatan hainleri tarafından. bu sözlükte atatürk için birçok hakaret ediliyor. peki bu duyarlı takım neden orada yoklar? iki yüzlü oldukları her hallerinden belli. yeni kukla boşbakanları ile bol şanslar.
biz atatürkçü olmak ile gurur duyarız fakat gerçek atatürkçülerden bahsediyorum.