1. 2010.
    https://www.google.com/am...i.com.tr/makale/amp/16480
    2 -1 ... ataturkcu 20
  2. 2011.
    Hak ettiği ve gasp edilerek elinden alınan başkanlık koltuğunu geri almak üzeredir.
    2 -5 ... engin jurnal
  3. 2012.
    Oğlunu doyurabilmesi için istanbul belediye başkanı olması şart olan siyasetçi. Bütün mücadelesi çoluk çocuğunun rızkı içindir.
    binali yıldırım
    4 -2 ... temirata
  4. 2013.
    canlı yayında kendini yalanlayan kişi.

+motosikletlere köprüler ücretsiz olacak.
    - otomobiller için de bir indirim düşünüyor musunuz?
    + köprüler belediyenin yetkisinde değil ki.
    -2 ... berk
  5. 2014.
    Neden imamoğlu ile tartışmaya çıkacağını açıklamış. Benim yazdığımın aynısını söylemiş de diyebiliriz

2 gün önce yazdığım yazı:
    "binali konuşmaya çıkamıyor şeklinde muhalif bir algı yaratıldı. bu algı binaliye büyük oy kaybı yaşatıyordu bu yüzden risk aldılar. bence çıkma sebebi bu." (#41673138)

Binali Yıldırım açıklaması:

"Başlangıçta düşünmüyordum, ancak zaman içerisinde bu işi çok fazla gündeme getirdiler. Bir ayıbı mı var, korktuğu mu var? Niye yayına çıkmıyor? gibi dolaylı olarak yayınlar artarak devam edince, ben de dedim bu arkadaşın bu hevesini kursağında bırakmayalım. Ne istiyorsa onları konuşalım''

http://www.cumhuriyet.com...if_ettigini_acikladi.html

Aynen benim dediğimin daha geniş açıklamasını yapmış. Eğer çıkmasa daha büyük oy kaybedecekti ve bir risk aldı. Bakalım getirisi ne olacak.
    2 -1 ... keyf kahyasi
  6. 2015.
    ahahahaha.

binali yıldırım
    3 ... agnostos
  7. 2016.
    Konuşmayı ve yazmayı bilmeyen diksiyonu zayıf Akp ne derse onu yapan bir adet kukla.
    ... ruhsuzruh
  8. 2017.
    en büyük başkan bizim başkan.
    -2 ... vrock
  9. 2018.
    - söz verdiği üzere servişçilere plaka tahdidi 11.06.2019 UKOME kararı ile gelmiş bulunmakda.

- suya ve doğalgaza peş peşe indirimler

-gençlere 10 gb internet

-yeni evlenecek olanlara 8 bin tl düğün paketi desteği

-öğrenci akbillerinin 40 tl ya kadar düşmesi

-isparkın ilk 1 saate kadar ücretsiz olması

-gazi yakınlarına ve öğretmenlere akbilin ücretsiz olması

ve daha nicesi

bu ve bunun gibi vaadleri belediye başkanlığı süreci içerisinde yapacaklarının teminatını oluşturuyor.
    -5 ... rebel12
  10. 2019.
    En az 200 000 oy farkıyla kazanacak. Anadolu'da olup oy verme hakkı olan akp seçmeni 200 000 insan istanbul'a götürülecek. 31 martta oy vermeyen 400 000 akp seçmeni ikna edilirse fark sahada çoğalır.chp çalma çırpma alacağı en fazla oyu aldı zaten.
    isteyenler iddiaya giderim. Siz sosyal medyaya bakmayın. Buradada chp en az % 60 oy alıyordu.
    1 -4 ... aboskal