1. 1.
  ulaşımı karayolundan ibaret sanan,japonya da yaşasa hakkında idam yasası çıkarabilecek,22 temmuz 2004 hızlı tren faciasının hükümetiyle beraber tek sorumlusudur,onlarca insanın kanına girdiği halde pişkin pişkin dolaşabilmesi türkiye gerçeklerine en iyi örneklerdendir.
  35 -15 ... disco inferno
 2. 2.
  (bkz: süleyman karaman)
  ... uzaklarda
 3. 3.
  afrika ülkeleri toplantısına deve sırtında giden kaddafi barbarını örnek gösterip basın mensuplarına; ''bakın adam deveyle geliyor, biz olsak tefe koyardınız'' diyerek, çapını kalitesini ve ülkeyi nasıl zihniyetlerin yönettiğini gösteren kimse.

  http://www.hurriyet.com.t....asp?yazarid=5&gid=61
  12 -2 ... shalamar
 4. 4.
  aslında bu kadar kötü imaj yakıştırmasını haketmeyen bakanımızdır. ben diğer yatırım ve yaptıklarını geçiyorum * ve şöyle bir örnek veriyorum: thy ne idi şimdi ne oldu? 150 ytl ye sadece gidiş yönüne alınan bir uçak bileti vardı bir zamanlar,halk uçak nedir bilmezdi, şimdilerde rekabet var,otobüs fiyatına bilet almak mümkün. yıllarca atıl olan havaalanları artık işleyen para kazanan sektöre dönüşmüş, * sosyeteye hizmet eden devlet kurumu halindeki firmaya hayat gelmiş, boş giden thy uçakları dolmuş, yolcu kapasitesi ve karı artmıştır. zamanında özelleştirme yapıp diğer havayollarına yer açtığında vatan haini yakıştırması yapılmıştı kendisine. ayıptır, yazıktır.
  edit: siyasi bir yazı değildir. özellikle altını çiziyorum.
  4 -10 ... serander
 5. 5.
  adını duyduğumda bile bu ülkede yaşamaktan derin üzüntü duyduğum bakan ..jağponya da olacaktık ozaman rahmetli bakan olurdu. bizim istediğimiz can değil ama utanmadan hala o koltukta oturan bakan.
  7 -3 ... handushka
 6. 6.
  bugun ntv de katildigi programda yil sonuna kadar ankara-eskisehir arasi hizli tren seferlerinin baslayacagini duyurmus sozde ulastirma bakani.*

  (bkz: istifa da bazen vatana hizmettir)
  3 -2 ... the masquerader and phoenix
 7. 7.
  kendini sözde bişey sananlara göre kabinedeki her bakan gibi sözdedir. vatana her zaman hizmet eden bakanlardan bir tanesidir. takdir edilmektedir.
  2 -15 ... brhmbl
 8. 8.
  vicdan azabı duymadan hala nasıl o koltukta oturduğunu merak ettiğim şahsiyet.
  4 -1 ... anthrax
 9. 9.
  savunan insanlarin eğer kazada kendi anne baba veya kardesini kaybetmis olsa hakkinda ne dusunecegini merak ettigim bakan.
  4 ... the masquerader and phoenix
 10. 10.
  görevde olduğu sırada kendi reklamı için daha altyapısı tamamlanmamış olan hızlı treni ulaşıma sokması ile meydana gelen hızlı tren kazası sonucu 37 kişinin ölmesine gözyaşı dökmeyen, kazayı ''kısmet'' olarak nitelendiren, fakat geçen gün koltuğundan ayrılırken hüngür hüngür ağlayan konuşacak hali bile olmayan akp milletvekili ulaştırma eski bakanı.
  1 ... gamlibaykus
 11. binali yıldırım Başlığındaki Önemli Entry'ler