1. 1.
  SiZE SÖZ VERiYORUM. BUGÜN iÇiN BU GÖREVi ÜZERiME ALDIM"

  Binali Yıldırım, "31 Mart'ta seçim yapılacak, Bem-Bir-Sen Başkanı Levent Uslu güzel şeyler söyledi, hemen alelacele 2 sipariş verdi. Dünya değişiyor. Bakın başkan dedi ki; kreşle ilgili zimmet çıktı, yemek fişi çıktı, geriye dönük şeyler isteniyor. Karşınızda 12 yılda Türkiye'yi altyapıda 39. Sıradan dünya da 9. Sıraya yükseltmiş birisini görüyorsunuz, havayolunu halkın yolu yapan birisini görüyorsunuz, yolları bölen gönülleri birleştiren birisini görüyorsunuz, yolları böleriz Türkiye'yi böldürtmeyiz. Türkiye'nin kaderini değiştiren milyarlık işlere imza atan geçmişi olan birinin, yemek, kreş parçasıydı meselelerle 1 saniye vaktini kaybetmez. Size söz veriyorum. Bugün için bu görevi üzerime aldım. Birkaç gün içerisinde bunu çözmek benim sözümdür. Bunlar seçim vaadi değil en insani ihtiyaçlardır." dedi.
  Türkiye üzerinde yapılacakları en güzel şekilde değerlendirmiştir ve bunlar vaad degil ihtiyaçlardır diyerek gönlümü kazandı.
  ... atlifilozof
 2. 2.
  Çok güzel konuşmuş büyük başkan istanbulu aldığında ise efsane olucak vaadlerini sözlerini bugüne kadar tuttu daha ne istiyelim binali yıldırımdan en kötü gününde yanındayız ekrem imamoğlunu farkla yeneceğini biliyoruz.
  ... cankan efsane geri dondu
 3. 3.
  Adamın kral olduğunu nerden anlarsınız biliyor musunuz? Ahan da yukarıda yazan şu sözünden; bunlar seçim vaadi değil en insani ihtiyaçlardır. Daha lafa gerek yok.
  ... zhreex
 4. 4.
  Son zamanlar da bir açıklaması çok hoşuma gitti. Başlığı görünce atmak istedim. ''16 milyon insanın mutluluğunu, huzurunu düşünüyorsak yaptıklarımızla yetinemeyiz. Şehrin ruhunu ıskalamadan, insanları, bitki örtüsünü, hayvan haklarını, çevreyi, hayat alanlarını daha çok dikkatle, özenle korumalıyız.'' şeklinde bir açıklama yapıp, siyasetçinin her daim özeleştiriye açık olması gerektiğini de vurgulamıştır. Bunları yapamıyorsan eleştirilmelisin ki düzelesin anlamına geliyor. Böyle adamlar zor bulunur.
  ... goygoygoygoy
 5. 5.
  güzel bir açıklamasını daha editleyelim buraya şu şekildedir ''Milletin tercihiyle yeni sisteme geçtikten sonra Başbakanlık makamını sona erdirmek için ne kadar bir mücadele verdiğimi cümle alem biliyor. Koltuğa yapışmak benim için söylenebilecek en son şey.'' haklı da sonuna kadar mücadele verdi ve makam mevki peşinde koşmadı. Koltuk sevdalıları düşünsün o kısmı. Binali Bey temiz bir karakterdir.
  ... ellere yoq mi
 6. 6.
  yukarıdaki açıklamaların hepsini tek tek okudum.bu açıklamalar olduukça doğru.siyasi bir lider olarak düşüncelerinin özellikle makam hakkındaki düşüncelerinin bu olması benim gözüme girmesini sağladı.
  ... gorkym
 7. 7.
  Oradaki ''karşınızda 12 yılda türkiye'yi altyapıda 39. sıradan dünya da 9. sıraya yükseltmiş birisini görüyorsunuz'' ifadesi bence başkan olması için yeterli bir açıklamadır. Gerçekten de altyapıda yeni bir devrim yaptı adam. Sonuna kadar hak ediyor başkanlığı.
  ... huysuzman