1. 1.
  YAVUZ SULTAN SELiM KÖPRÜSÜ
  iZMiT KÖRFEZ GEÇiŞ KÖPRÜSÜ(OSMANGAZi KÖPRÜSÜ)
  AVRASYA TÜNELi
  BOLU DAĞI TÜNELi
  MARMARAY
  KONYA-ESKiŞEHiR YHT PROJESi
  KONYA-KARAMAN HIZLI TREN PROJESi
  BURSA-BiLECiK HIZLI TREN PROJESi
  ANKARA-ESKiŞEHiR-iSTANBUL YHT PROJESi
  ANKARA - iZMiR YHT PROJESi
  DENiZCiLiK
  2003 yılında 37 adet tersane varken, bu sayı 93'e çıkartıldı.
  1 ... 2tam1tek
 2. 2.
  Yazılanları okuyorum da, şuan da türkiye'de hepsi var. Adam ne dediyse yapmış. Helal olsun. Sırf bana verdiği bu güven sayesinde oyumu bu seçimde kendisine vereceğim. Çünkü yeni verdiği vaatleri de yerine getireceğini yaptıklarından çıkarabiliyorum.
  ... corum valisi
 3. 3.
  Yaptıklarım vaad değilde ihtiyaçtır sözleri benim gönlümü fethetti doğru söylemiş bunların hepsi zaten türk milletinin ihtiyacıdır kendiside bizim ihtiyaçlarımızı karşılamıştır.
  Gelecektede en güvenilir isim olacağını düşünüyorum yaptıkları yapıcaklarının teminatı.
  1 ... sondurak
 4. 4.
  Sonsuzluk işareti bu projelerden geldiğine inanılır. Sonu yoktur bu projelerin. Her gün yenisini çıkarıp uygulamaya koyuyor. Adamın daha çalışmadan durduğu bir günü bilmiyorum. Herkes bu adam gibi olsaydı, şuan çok yol almıştık. işimiz gücümüz pislik atmak olduğundan ilerleyemiyoruz. Allahtan böyle adamlar varda önümüzü açıyor. Olduğumuz yerde sayarız yoksa.
  ... wileschosh
 5. 5.
  hepsini takır takır yaptı valla. Bu adam istanbul'u almayacakta ben mi alıcam allah aşkına. Ülkeye katkısı belli, bunu görmek zor da değil, sadece yukarı çıkıp tek tek projeleri okuyoruz. Kime ne yarar sağlamış kafamızda kuruyoruz. Sonra gidip bu insanı sonuna kadar destekliyoruz. Çünkü işini hakkıyla yapıyor. işini bilene vereceksin oyunu ki yarın pişman olmayasın.
  ... yumember
 6. 6.
  Aralarında en sevdiğim ankara-eskişehir-istanbul yht projesi dir. O kadar çok kullandım ki o yht'yi anlatamam. Üniversite yıllarım bu proje sayesinde otobüslerde sürünmeden geçti. Allah bin kere razı olsun Binali beyden.
  ... gorkym
 7. 7.
  say say bitmeyen projeler serisidir. bir insan nasıl bu kadar fazla proje yapabilir anlamıyorum. hiç mi günlerce uyuyasın gelmiyor hiç mi şu proje de birazcık beklesin demiyorsun. Demiyor valla adam. Helal olsun.
  ... issizi issazi
 8. 8.
  Türkiye'nin gelmiş geçmiş en işe yarar projeleri listesidir. Sağladığı fayda seviyesi uç noktadadır ve istanbul'a yapılacaklarla da muhtemel devamı gelecek.
  ... kalansahalar
 9. 9.
  baktıkça gözlerimi yaşartan projelerdi. Bu ülkeye bu kadar yararlı projeler katan kaç adet başkan var be ? Şimdi bu projelere bakıp, istabul'a katacaklarını hayal ediyorum da. Keşke her yeri Binali Yıldırım gibi insanlar yönetse.
  ... opimus
 10. 10.
  Olmayan projelerdir.

  Ekrem imamoğlu bir şeyler dedikçe adamın projesini çalıp aynısını söylüyorlar. Onun dışında hiçbir proje açıklaması yok adamın

  Sadece beni seçin diyor o kadar. Bunun seçmeni de tatlı adam o yüzden ona oy vereceğim diyor.

  Demokrasi bize çok fazla ben bu seçimlerde bunu daha öncekilerden daha net gördüm. Hiç yoktan Erdoğan'a çalıyor ama çalışıyor diyorlardı. Bu adama sevimli diyerek oy veriyorlar. Daha ötesi mi? Yok
  3 -4 ... keyf kahyasi