1. 1.
    YAVUZ SULTAN SELiM KÖPRÜSÜ
    iZMiT KÖRFEZ GEÇiŞ KÖPRÜSÜ(OSMANGAZi KÖPRÜSÜ)
    AVRASYA TÜNELi
    BOLU DAĞI TÜNELi
    MARMARAY
    KONYA-ESKiŞEHiR YHT PROJESi
    KONYA-KARAMAN HIZLI TREN PROJESi
    BURSA-BiLECiK HIZLI TREN PROJESi
    ANKARA-ESKiŞEHiR-iSTANBUL YHT PROJESi
    ANKARA - iZMiR YHT PROJESi
    DENiZCiLiK
    2003 yılında 37 adet tersane varken, bu sayı 93'e çıkartıldı.
    ... 2tam1tek
  2. 2.
    Yazılanları okuyorum da, şuan da türkiye'de hepsi var. Adam ne dediyse yapmış. Helal olsun. Sırf bana verdiği bu güven sayesinde oyumu bu seçimde kendisine vereceğim. Çünkü yeni verdiği vaatleri de yerine getireceğini yaptıklarından çıkarabiliyorum.
    ... corum valisi
  3. 3.
    Yaptıklarım vaad değilde ihtiyaçtır sözleri benim gönlümü fethetti doğru söylemiş bunların hepsi zaten türk milletinin ihtiyacıdır kendiside bizim ihtiyaçlarımızı karşılamıştır.
    Gelecektede en güvenilir isim olacağını düşünüyorum yaptıkları yapıcaklarının teminatı.
    ... sondurak
  4. 4.
    Sonsuzluk işareti bu projelerden geldiğine inanılır. Sonu yoktur bu projelerin. Her gün yenisini çıkarıp uygulamaya koyuyor. Adamın daha çalışmadan durduğu bir günü bilmiyorum. Herkes bu adam gibi olsaydı, şuan çok yol almıştık. işimiz gücümüz pislik atmak olduğundan ilerleyemiyoruz. Allahtan böyle adamlar varda önümüzü açıyor. Olduğumuz yerde sayarız yoksa.
    ... wileschosh
  5. 5.
    hepsini takır takır yaptı valla. Bu adam istanbul'u almayacakta ben mi alıcam allah aşkına. Ülkeye katkısı belli, bunu görmek zor da değil, sadece yukarı çıkıp tek tek projeleri okuyoruz. Kime ne yarar sağlamış kafamızda kuruyoruz. Sonra gidip bu insanı sonuna kadar destekliyoruz. Çünkü işini hakkıyla yapıyor. işini bilene vereceksin oyunu ki yarın pişman olmayasın.
    ... yumember
  6. 6.
    Aralarında en sevdiğim ankara-eskişehir-istanbul yht projesi dir. O kadar çok kullandım ki o yht'yi anlatamam. Üniversite yıllarım bu proje sayesinde otobüslerde sürünmeden geçti. Allah bin kere razı olsun Binali beyden.
    ... gorkym
  7. 7.
    Proje nedir bilmeyen ve nasıl yapacağı hakkında fikri olmayanlara karşı 1955'te tepki olarak doğmuş bu adam. Bazı muhalefet belediyelerinin projelerine bakıyorum misal rakibi olan beylikdüzü başkanı Ekrem imamoğlu'nun cemevi projesi ve ayırdığı bütçeye bakıyorum. Gözlerim kanıyor sanırım. Tek çivi çakılmadan 2 kere aynı projeyi gerçekleştirdi. Halen de tek çivi çakılmadı orası ayrı. Binali beyin bugüne kadar Türkiye de gerçekleştirdiklerine bakıyorum. Karşılaştırmaya bile gerek yok.
    ... sizlere omur gittim ben
  8. 8.
    say say bitmeyen projeler serisidir. bir insan nasıl bu kadar fazla proje yapabilir anlamıyorum. hiç mi günlerce uyuyasın gelmiyor hiç mi şu proje de birazcık beklesin demiyorsun. Demiyor valla adam. Helal olsun.
    ... issizi issazi
  9. 9.
    Rakibi olsam sırf şu projelerinden kaynaklı adaylığımı çekerdim. Mantıklı bakıldığında kazanma olasılığım yok. Şükür rakibi değilim, onu da imamoğlu düşünsün. kendisini bekleyen bozgunu ben düşünemem. çoktan çekilmesi gerekirdi.
    ... mugs bunny
  10. 10.
    Türkiye'nin gelmiş geçmiş en işe yarar projeleri listesidir. Sağladığı fayda seviyesi uç noktadadır ve istanbul'a yapılacaklarla da muhtemel devamı gelecek.
    ... kalansahalar