1. 1.
    TBMM Başkanı ve AK Parti istanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Pendik'te bulunan Amine Hatun Camii'nde sabah namazını kıldıktan sonra cemaatle birlikte kahvaltı yaptı.Vatandaşların sorunlarını dinledi ve yapabilecekleri şeyleri konuştu.
    ... akansaatler
  2. 2.
    Kral adamdır. Öyle her siyasi halkın arasına girip, onları dinlemez. Bu ülke çok seçmenine tepeden bakan siyasileri gördü. Binali Yıldırım bu insanlardan çok farklı bir karaktere sahiptir. Halktan gelmiş ve yine halkın refahı için hayatını bu yola adamış cömert insanlardan biri. Bu yüzden lafımın başında kral adamdır dedim.
    ... unforgiiveen
  3. 3.
    Eğer halkın içinden geliyorsanız aralarına inip onları dinlersiniz. Bu kadar basit. Bu adamda bunu yapıyor. Aslında en doğal hareket ve yapılması gerekilen. Zaten siyasi hayatı boyunca da hep yapılması gerekeni yaptı sağolsun. Bu yüzden kendisine desteğimi asla esirgemicem.
    ... bluepanda
  4. 4.
    Bir gün böyle başkanın olursa ona önem ver.Binali yıldırım ı her alanda destekliyorum ve yaptıklarının oldukça doğru olduğunu düşünüyorum.Umarım istanbuluda alır çünkü istanbulun binali yıldırıma ihtiyacı var özellikle trafik sorununu kökünden çözeceğine kesin gözüyle bakarım ki en önemli sorunlardan biride bu zaten.
    ... bluepanda
  5. 5.
    asıl bombası da ekrem bey özenip arkasından koştur koştur pendik'e gitti ve hayatının şokunu yaşadı. Seçmene beni seçin bana oy verin derken yüzünü görenden ''aman aman aman'' tepkisi aldı. Halen gülüyorum chp istanbul adayına ya. Hangi akla hizmet böyle karar verdiler, çok mu aceleye geldi bilmiyorum ama Binali bey'in samimiyetinin 10 da 1 i yok Ekrem beyde.
    ... berryone
  6. 6.
    aday nasıl olunur adlı çalışması. eğer bir yere adaysanız gidip orada yaşayan insanların sorunlarını dinlemeniz gerekir. bunu binali bey çok iyi biliyor. oturduğu yerden evet ben adayım ve beni seçin demiyor. çıkıyor meydana, senin sorunun ney, istanbulda ne istiyorsun, ne istemiyorsun diyor. bir analiz yapıyor. halkın yanında olduğundan seçilecek kendisi.
    ... folllister
  7. 7.
    yediden yetmişe herkesin sevdiği bir başkan kendisi. pendik halkı da binali yıldırım'ı en güzel şekilde karşıladı. ona sevildiğini ve kesinlikle istanbul'a geleceğini hissettirdiler. bu moral ona ve pendik halkına bir ömür yeter. sevgi dağıtıyor nereye gitse Binali.
    ... coolcocug
  8. 8.
    kaçırdığım için çok üzülmüştüm ki şansım döndü ve kadıköy tarafında yakaladım kendisini. kalabalık aşırı fazlaydı ama görme şansım oldu. halkı tarafından bu kadar sevilen siyasi sayısı az. tabi en çok ben seviyorum orası ayrı.
    ... respektfuul