1. 41.
    Bir şey olmaz. Seçimden sonra tövbe ederler geçer. Bir çomara bunu göster bir şekilde inkar edecektir. Topunun Allah belasını versin. Vallahi usandım artık. Bu millet ne ara bu kadar hayasız, arsız, namussuz oldu anlayamıyorum.
    2 ... huzursuz adam
  2. 42.
    Bir şey olmaz. Seçimden sonra tövbe ederler geçer. Bir çomara bunu göster bir şekilde inkar edecektir. Topunun Allah belasını versin. Vallahi usandım artık. Bu millet ne ara bu kadar hayasız, arsız, namussuz oldu anlayamıyorum.
    ... huzursuz adam
  3. 43.
    Pembe milliyetçi akitlerin yine sessiz kalacakları rezalet.
    5 -2 ... alkolik oldum
  4. 44.
    Adam önüne gelenle taşak geçiyor gerçek anlamda dediğini zannetme zavallılığına düşmeyiniz.
    ... ilgisiz ve sorumsuz insan
  5. 45.
    Önemli olan beka değil koltuk. 16 milyon seçmenin olduğu istanbul demek Tr bütçesinin %25'ini kontrol etmek demektir. Uygulama açısından ise istanbul'un yapısı ve coğrafi konumunu düşündüğünüzde %40'ı bulacaktır.

Ak trollerin maaşı nasıl ödenecek ? Rantçı iş adamları nerden beslenecek ? inşaat sektörü ve dolayısıyla ekonominin durumu ne olacak ?

Elbette istanbul'a çökmek isteyecekler. Akp istanbul'u alabilme ümidiyle 4 sene sonra Öcalan'a bayram ziyareti yapılmasına göz yumdu. Umarım Kurtuluş mücadelemizde Fetöcüler de vardı demezler. Bu manevralar çöküşün başlangıcıdır, geçmiş olsun.
    2 ... paralel evrenden dusen insan
  6. 46.
    istanbul'dan ceplerini doldurmak ve rte'nin büyük ortadoğu projesi planını devam ettirebilmek için binali'ye talimat verdiği hainlik.
    1 ... abhartach lynch
  7. 47.
    Oy için herşey mübahtır düşüncesiyle söylenmiş bir söz.
    1 ... myosotis
  8. 48.
    (bkz: ak ülkücülerin uğramadığı başlıklar)
    5 ... ataturkcu 20
  9. 49.
    beka reyis bahçeli'nin sessiz kaldığı rezilliktir.

aynı şeyi imamoğlu deseydi demediğini bırakmazdı.

bunların derdi devletin bekası değil, kendi bekası.
    ... agnostos
  10. 50.
    (bkz: Aktrollerin uğramadığı başlıklar)
    ... skordan sorumlu devlet bakani