1. 1.
    Duygusal bir insan olduğu içindir.
    1 -1 ... herman kaltz
  2. 2.
    Fırsat bu fırsat diyip içini dökmesi olayıdır.

(bkz: Çok doldum)
    3 ... adimsamuel25yasim
  3. 3.
    Önce rte ağladı, arkasından anamızı ağlattı... Sonra feto ağladı, arkasından anamızı ağlattı... Sıra zatı allerinde heralde...
    8 ... dinsiz kitapsiz kafir
  4. 4.
    işini iyi yapıyor (!)
    2 ... blast 7
  5. 5.
    içten gelen gözyaşlarıdır. gerçekten samimi ve vatan sevgisinin sebep olduğu gözyaşlarıdır. çekemeyenler patlasın. binali yıldırım türkiye'nin en iyi başbakanıdır.
    -3 ... sevimsiz ama samimi
  6. 6.
    Bülent arınç ın boşluğunu doldurma çabasıdır.
    ... forevergreencrocodiles
  7. 7.
    Bu ülkede Müslüman Müslüman gibi davransa dini kullaniyor diyorsunuz. Insan olup göz yası dokunce timsah göz yasi diyorsunuz. Ulan ne yapsinlar put gibi dursun mu ne yapsin. Iyi o zaman boyle her seye laf ediyorsaniz sizde orospusunuz.
    -3 ... degisikadam06
  8. 8.
    Gec bunları zati muhterem bayatladı artık bunlar. Daha yaratıcı olman lazım. Biraz daha çalış. Daha iyisini yapabilirsin inanıyom ben sana. Sende bu kapasite var sen şampiyon olabilirsin. Unutma dünya rekoru sende zaten, simdi o muhtesem ve dehsetülvahset olan 'çanakkale geçilmez diyen yalandır çanakkale artık geçiliyor' efsane çıkışiyla kırmıs oldugun dünya rekorunu sollamanı bekliyoruz.
    2 ... emir timur
  9. 9.
    http://www.cumhuriyet.com...i_Yildirim__Magdurum.html

mağdurum da mağdurum demiş.

--spoiler--
    """CHP adayı mağdurmuş. Hadi oradan. Bir mağdur varsa benim. Bizim oylarımız çalındı. Kim mağdur etti bizi? işini düzgün yapmayan seçim kurulu başkanları mağdur etti""""
    --spoiler--

demiş.

yargılamazsanız o seçim kurulu başkanlarını müfterisiniz, alçaksınız, namertsiniz....
    5 -2 ... inheritance vice
  10. 10.
    seçimden seçime. amcaya oy gerek, üç- beş neyse verek.
    1 ... teflon