bugün

Yapılacak ilk Yerel seçimlerde muhtemelen oluşacak durumdur.
binali yıldırım ve bulut sistemi hakkındaki konferansını akla getiren adaylık.
sistematik bişey yok abuk sabuk dolduruyorsun herkeş istediğini alıyor vs gibi cümleler kuran bir ulaştırma bakanıdır kendisi.
http://www.youtube.com/watch?v=Sn7pNTsY5iY
muhtemel gözüken adaylıktır. her ne kadar ahmet hakan " öyle bir şey düşünmüyor " dese de bence düşünülen bir şey olduğu aleni.
Akp'nin izmir'i almak için elinden geleni yaptığını gösterir. Ama izmirliler buna izin vermez diye düşünüyorum.
bi süredir altyapısı hazırlanan adaylık durumu. izmir'i akpye yedirme çalışmaları.
ulaştırma bakanlığından alıp izmir'e koymak, ne bileyim Ronaldo'yu sol bek oynatmak gibi bi şey. Hani orda da oynar ama, işte.
izmir'i almayı düşünüyor sanırım...

yeterince eğilirse neden olmasın?
hırsın hasaret olduğunu gösteren durumdur.
ne gerek vardı başarılı bir bakanı görevinden uzaklaştırmaya.
bırakın izmir chp nin olsun yani bu kadar aç gözlü olmayı anlamıyorum.
Erdoğan'ın kabinenin en başarılı bakanını aday göstererek izmir'i ciddi anlamda kafasına koyduğunun bir göstergesidir.
ve eminim o kafasına koyduğunu elde edecektir.
Gün gelir de akp izmir i alırsa burada eğilecekler geldi birden gözümün önüne.
Akp nın izmir ısrarı yersizdir. Almasa da olurdur.
sabrinin sol bek, zamaninda kewellin stoper oynadigi bir ulkede gerceklesirse cokta sasirmayacagim durum.
Şuanki izmir olsa kesinlikle Binali derlerdi. Çünkü çektikleri pislik kokusunu sadece bir izmirli bilir arkadaşlar. izmir olmadı ama orada gönülleri kazandı Binali. Sırada istanbul var ve kesinlikle kazanacağına inanıyorum istanbulu.
binali'nin adaylık sürecinde bir basamak.
izmirde kazanamaması sonrası, olmadı ulaştırma bakanlığı, olmadı başbakanlık, olmadı meclis başkanlığı, olmadı istanbul, olmadı erzincan, olmadı muhtarlık diye giden süreçtir.