bugün

Bu kış olacaktır.
--spoiler--
ingilizce yayın yapan Russia Today'in (RT) internet sitesinde yer alan habere göre, Polonyalı bilim adamları Meksika Körfezi'nden Atlas Okyanusu'nun kuzeyine dek uzanan sıcak su akıntısı Gulf Stream'in hızının son birkaç yılda yarı yarıya azaldığını belirterek, bu nedenle akıntının Kuzey Kutup rüzgarlarının soğuğuyla baş edemeyeceğini ve Avrupa kıtasının soğuk bir kışla karşı karşıya kalacağı tahmininde bulundu.

Polonyalı bilim adamları hatta bu kışın Avrupa'da son bin yılın en soğuk kışı olabileceğini iddia etti.

Bilim adamları, Gulf Stream akıntısının tamamen durması halinde ise Avrupa'da yeni bir Buz Çağı'nın başlayacağını öngörüyor.

Rusya'nın Fobos hava durumu merkezinden önde gelen uzman Vadim Zavodçenkov, soğuk kış senaryosunun doğru olabileceğini söyledi. Ancak Zavodçenkov, meteorologların uzun dönemli hava tahminlerinde kullandıkları istatistik modellerinin, geçen yazın rekor sıcaklıklarını tahminde pek işe yaramadığını da sözlerine ekledi.
--spoiler--
(bkz: the day after tomorrow)
daha mersin'e uğramamış soğuktur. bu gidişle de uğramayacak olan en soğuk kıştır. eylül değil ekim'deyiz hala insanlar şort tişört giyiyor burada. tey tey istanbul iki derece soğudu diye bin yılın en soğuk kışı.
ben sizin...!!!
--spoiler--
Polonyalı bilim adamları hatta bu kışın Avrupa'da son bir yılın en soğuk kışı olabileceğini iddia etti.
--spoiler--
Polonyalı bilim adamları daşak geçmiş.
marmara bölgesinde bir kaç gündür kendini hissettirmiş soğuktur.
anamur'da biraz sabahları soğuk oluyor,bence de bu yıl diğer yıllara göre soğuk olacak.
o zaman da kıçım donuyodu. ama şimdi bokum bile donacak. *
istanbul'da yağmur yağınca bile tıkanan trafik, bin yılın en soğuk kışı yaşanırsa ne hal alacağı merak konusudur.
KÖMÜR DAĞITAN iKTiDA OLUR SÖYLENTiLERiNi AYYUK A ÇIKARTACAK OLAN KIŞTIR.
(bkz: bin yılın en çok trafik olan kışı)
(bkz: bin yılın en sert kışı geliyor)
tüm vatandaşları ayazda kalmış dilenci yarraığına döndürecek kıştır.
her sene söylenir.
sevdiceğin terkettiği kıştır. ühü...

edit: az daha düşününce yakacaksız, paltosuz geçen kış olduğunda karar kıldım. sikmişim sevdiceği de.. bir alt dudak mı gördük varlığında sanki.
polonyalı bilim adamlarınca gulf stream akıntısının azaldığının tespit edilmesi ve gelecek yıllarda daha da azalacağı hatta sona ereceği kehanetinin yapılması üzerine güzel ülkemin güzel insanlarını saran korku dalgası. seraları don bastı dedirtecek ve ekonomiyi dahil derinden etkileyecek korkunç olay.
olsundur o zaman.
kalın giyiniriz efendim.
(bkz: atma ziya)
* üşüyenin arkasına kalın bir şeyler almasını gerektirecek olan kıştır.
yaşandığında rusya'nın kağıt parayı hatta akbili bile altından yaptırabilecek güce sahip olacağı doğa felaketidir. bir de bizim ülkemizde rüzgar esse okullar tatil ediliyor. bin yılın en soğuk kışında ne olur allah kerim.
bu soğukluğa karşı en iyi ısınma şekli ruslarında yaptığı gibi sekstir. daha çok aşk daha çok sevgi ...
herkes bokuna tüy diksin.*
(bkz: son bin yılın en fazla almanca öğretmeni ataması)
(bkz: genç penguenler rahatsız)
--spoiler--
Son bin yılın en soğuk kıçı geliyor. Kıçınız donacak yani. Espri yaptım. Neyse. kehkehkeh.
--spoiler--
edit: tamaaaam vurmayın öldüm hahahah. ben güldüm tamam mı bence çok komik silmem hayatta*.
kaç bin yıl yaşadılar ki en soğugu bu olduğuna karar veriyorlar 1000 yıldır birileri hava durumlarını tutanak olarak mı tutuyor. ya bin yıldır mevsim normallerinin üzerinde seyrediyorsa hava sıcaklıkları ona ne demeli.