bugün

4'üncü nesil uuser. (bkz: hoşgelmiş)
hoşgelen çiçeği burnunda yazardır.
nesildaşımdır hoşgelmiştir.
nesildaşımdır. hoş gelmiştir. *
(bkz: #2795967) buradan da görülebileceği gibi anadolu halkları adına gerçek düşüncesi olan ve bu düşüncesinden zerre kadar adım atmaya düşüncesi olmayan kişi.
dördüncü nesil bir yazar.

(bkz: #5379664) entry'siyle güzel bir noktaya değinmiştir.
şahsıma ettiği küfürü aynen kendisine iade ediyor, modlara havale ediyorum.
kürt sorunu ancak pkk ile çözülebilir diyen yazardır..
(bkz: #4546502)
kimseye hakaret etmemiştir. sadece ırkçılık yapanlara ''ha siktir'' demiştir. gerçek hayatta gereksizlere ''ha siktir'' cümlesini küfür olarak algılayan modlara da burdan selam ederim. ayrıca ırkçılık yapıp aşağılamak küfür niyetine sayılmıyor ama buna karşılık cahile ''ha siktir'' demek küfür sayılıyorsa sözlükten şüphe ederim.
(#5391799) entrysi ile dikkatimi çeken yazar güzel yazmıştır hatta az bile yazmıştır.merakla izliyoruz
(bkz: gülün ömrü az olur)
marjinal yazarlardandır kendileri.. etli sütlüye pek dokunmaz ama damarına basılmaması gereken biridir.
kürt milliyetçisi olduğu anlaşılan yazardır. ferhat tunç için bir melek demediği kalmıştır. o kaçırılan askerler için kendisini tehlikeye attığını söylemiştir. tehlikeye atması için bir sebep yoktur çünkü; ferhat tunç'un dağdakilerden tek farkı elinde bağlama olmasıdır. elinde milletvekili mazbatası olanları da görüyoruz mecliste zaten.
(bkz: saldıray abi)

(bkz: geçende yine sevişiyorum)
4 yıldır sadece yazar. yazdıkları yüzünden kimi zaman bir ırkın milliyetçisi kimi zaman haini kimi zaman satılmışı kimi zaman başka suçlamalar etiketlenmek istensede bu etiketlemeyi yapanların kendi ahmaklığıdır. tanımadan bilmeden ön yargılarınla heves edip etiketleyebilirsin bu da bunu yapanın terbiyesizliği. türkiye'de bir inançlı görünce yobaz, türkiye'de kürt görünce terörist, avrupa'da türk görünce barbar, amerika'da bir müslüman görünce terörist, türkiye'de alevi görünce küfürü hak eden... durumları olduğu sürece etiketleme olacaktır. bunu yapanın edepsizliği, cahilliğidir.
alın bunu geneleve götürün. aygır gibi amk.
güncel Önemli Başlıklar